ГО "АВТР"

Наша організація створена 12 липня 2011 року в місті Горлівка Донецької області, з 2014 року знаходиться в місті Бахмут і активно працює в Бахмутському районі. 

Організація з’явилась з ініціативи активних підприємців міста Горлівка з метою розвитку міста. Ми прагнули наводити лад місті і в мікрорайонах та селищах навколо, хотіли популяризувати соціально відповідальний бізнес та підтримувати ініціативи мешканців по благоустрою, створенню дитячих та спортивних майданчиків. Діяльність по активізації мешканців перетворилась в активну співпрацю з органами самоорганізації населення мікрорайонів, наша команда зрозуміла, що бізнес це не єдиний партнер який може допомогти розвивати місто та громаду.

На жаль події 2014 року змінили все в нашому житті. Ми переїали до м. Бахмут і почали майже з нуля свою діяльність на новому місті.  З 2015 року в команду прийшло багато нових людей, яки привнесли свіже повітря, ідеї і бажання розвиватись. На сьогоднішній день ми працюємо в трьох громадах Бахмутського району і готові працювати на территорії Донецької області.

Наша молода, але амбіційна команда, повна сил та натхнення допомагати громадам Донецької області і сприяти корисним змінам в суспільстві. Ми впевнені, що найкорисніший та найефективніший шлях до розбудови нашої країни – це зміни в кожному з нас. Коли суспільство почне самостійно об’єднуватися для подолання невеликих проблем – усі інші проблеми ми подолаємо з високо піднятою головою та зробимо Україну великою державою.

Ми працюємо в декільках напрямках, які вважємо важливими для майбутнього розвитку області і країни

Проводимо інформаційну роботу з мешканцями переферійних громад для  підвищення їх активності і залучення у розвиток громади. Створюємо сприятливі умови для діалогу з владою і сприяємо розвитку локальної демократії. Також наша діяльність спрямована на поширення теоретичних і практичних щнань щодо електронної демократії. Поширюємо досвід щодо впровадження кращих практик в муніципальному управлінні різних регіонів України дял становлення громадянського суспільства.

Реалізація проєктів розвитку економічного та культурного потенціалу малих територіальних громад Бахмутчини, що передбачають популяризацію сільського зеленого туризму та народних промислів і розвиток туристичного потенціалу.

Створення привабливого середовища для підприємців, підвищення спроможності розвитку МСП та нарощування компетенції бізнесу;

Створення ефективного механізму співпраці підприємців з владою 

Залучення мешканців до захисту власного середовища

Сприяння поширеню та імплементації міжнародних програм сталого розвитку.

Створення умов, необхідних для самореалізації молоді та активізації участі молодіжних об’єднань громадян у державотворчому процесі та розвитку локальної демократії;