ГО "АВТР"

Сталий розвиток – це принцип розвитку в рамках якого економічне зростання, матеріальне виробництво і споживання регулюються здатністю екосистем відновлюватися і зберігатись для майбутніх поколінь.

В теперішні роки Донецький регіон перебувати у стані переходу від індустріалізації до пост-індустріалізації, що вимагає певних соціально-економічних змін.

У контексті глобальних проблем, включаючи кліматичну кризу, вирубку лісів і забруднення повітря ми просуваємо принципи сталого розвитку и раціонального природокористування, щоб гарантувати, що природні активи, від яких ми всі залежимо, серед іншого, ґрунт, вода, ліси, стабільний клімат і рибні запаси збереглися для майбутніх поколінь.

Ми вважаємо, що економічний і соціальний розвиток буде найбільш успішним, коли воно буде працювати в гармонії, а не в конфлікті з природою.

Ми реалізуємо проєкти, які спрямовані на підвищення обізнаності громадськості про проблеми і способи їх вирішення в галузі сталого розвитку, а також інновації в цій сфері, які можна впровадити в громадах Донецької області. Також окремою частиною роботи в цьому напрямку ми вважаємо просування принципів зеленого туризму та створення міцної туристичної бази.

Ми щиро віримо, що природні і ландшафтні переваги Донецької області можуть стати базою для стабільного економічного зростання, а впровадження принципів сталого розвитку стане першим кроком до побудови стабільної економіки для майбутніх поколінь.

Проєкт: “Експертна допомога Сіверській ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля” “

Проєкт «Експертна допомога громаді Сіверської ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в

Дізнайся більше »
(c) ГО АВТР р. Сіверський Донець, с. Дронівка, Сіверська ОТГ