ГО "АВТР"

Экология Обложка для записей, копия (2)

Візит Ирини Миронової, виконавчої директорки ГО «Нуль відходів Львів» до Сіверської МТГ

Тренерка Ірина Миронова, виконавча директорка ГО "Нуль Відходів Львів" завітала до Сіверської МТГ для проведення дводеннего тренінгу і зустрічі з мешканцями в межах нашого проєкту з метою втілення Концепції Нуль Відходів Стратегії громади
В Сіверській громаді розпочався проєкт метою якого є розроблення місцевої концепції «нуль відходів» (Zero Waste) для вирішення питання поводження зі сміттям в громаді, пошуку рішень щодо експлуатації та рекультивації місцевого полігону ТПВ в довгострокової перспективі.
Zero Waste — міжнародний екологічний тренд. Базовий принцип Zero Waste полягає на мінімізувані створення сміття. Наприклад, відмовиться від одноразової посуди, пластикових пакетів, продуктів в пластикової упаковки та інше. Всі органічні відходи збирати та компостувати.
Цей концепції слідують десятки тисяч людей по всьому миру в тому числі міста та громади які піклуються екологічністю своєї території . В Україні вже два міста приєднались до цього екологічного руху Львів та Люботин, Харківська область.
 
Сіверська громада також замислилась над цим питанням. Як сучасний тренд може допомогти в вирішенні наявних питань та як переробити систему поводження з відходами під наявну у громаді схему та до місцевого полігону. І ми запросили до нас Ірину Миронову, виконавчу директорку ГО “Нуль Відходів Львів” для проведення дводеннего тренінгу і зустрічі з мешканцями в межах нашого проєкту з метою перетворення Сіверською МТГ у сучасну, екологічну громаду, яка втілює принципи “Нуль відходів”.
Пані Ірина провела дводенний семінар для керівництва міської ради, депутатського корпусу, членів виконкому, представників громади та активних мешканців, на якому розповіла про основи руху, базові принципи та елементи, а також презентувала досвід інших громад і домогла у плануванні екологічне майбутнє Сіверської громади.

 

В остатній день візиту відбувся воркшоп з учасниками майбутньої еко-платформи, які підтримують ініціативу створення громадської платформи «Обмін улюбленими речами». Платформа створюється з метою зниження кількость вживаних речей які спрямовуються на смітник і вивчення досвіду інших громадських ініціатив в концепції «Нуль відходів» в різних громадах та містах Європи з метою їх впровадженняя в громаді.

Заходи проводились за підтримки European Union in Ukraine та Міжнародний фонд “Відродження” в межах проєкту #EU4USociety. 

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Другий цикл семінарів Ресурсного Центру

Новий рок розпочався для команди нашої організації з проведення другого циклу семінарів у громадах Донецької області в межах проєкту «Сучасний погляд на представницьку демократію: ОСНи Донеччини», за фінансовою підтримкою Міжнародний фонд “Відродження” та European Union in Ukraine.

Дізнайся більше »

Візит Ирини Миронової, виконавчої директорки ГО «Нуль відходів Львів» до Сіверської МТГ

Тренерка Ірина Миронова, виконавча директорка ГО “Нуль Відходів Львів” завітала до Сіверської МТГ для проведення дводеннего тренінгу і зустрічі з мешканцями в межах нашого проєкту з метою втілення Концепції Нуль Відходів Стратегії громади

Дізнайся більше »

Крокуємо Стратегією розвитку

Ми починаємо новий проєкт «Крокуємо Стратегією розвитку і розробляємо «Концепцію Нуль відходів» в Сіверської громаді» з метою впровадження Стратегії розвитку Сіверської МТГ та популяризації європейських підходів до вирішення питання поводження із твердими побутовими відходами (ТПВ)

Дізнайся більше »

Стратегія Сіверської ОТГ до 2027 року

Наявність обґрунтованого розділу щодо захисту довкілля в Стратегії розвитку Сіверської громади до 2027 року та міської бюджетної програми дозволить побудувати більш якісну комунікацію з донорами, обласними та державними фондами для вирішення проблем.

Дізнайся більше »

Місцева екологічна конференція “Сіверська еко громада 2027”

26 жовтня відбулась Місцева екологічна конференція «Сіверська еко громада 2027 –перспективи розвитку громади та забезпечення сталого управління природними ресурсами», на якої були підведені підсумки річного напрацювання та розробки Стратегії розвитку Сіверської МТГ.

Дізнайся більше »