ГО "АВТР"

Экология Обложка для записей, копия (2)

Вебінари для підвищення обізнаності щодо інстурментів місцевої демократії

28-30 вересня команда ГО «Небайдужі мешканці» провели цикл навчальних заходів для представників Сіверської міської ради і громадських активістів стосовно інструментів місцевої демократії.

28-30 вересня команда ГО «Небайдужі мешканці» провели цикл навчальних заходів для представників Сіверської міської ради і громадських активістів стосовно інструментів місцевої демократії.

 Вебінари були організовані в межах проєкту «Посилення участі мешканців, вдосконалення роботи Громадської платформи впливу Сіверської МТГ» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

 Онлайн-навчання організовано, аби ознайомити учасників із можливостями, цілями та інструментами участі територіальної громади у вирішенні питань місцевого значення.

 Під час реформи децентралізації Сіверська громада активно впроваджує сучасні інструменти місцевої демократії, що, в свою чергу, закладає сталі зміни для розвитку громади. Використання різних форм залучення мешканців має важливі наслідки для розвитку громади, зацікавленості молоді, розвитку підприємницького середовища, відновлення позитивного іміджу місцевої влади.

 Протягом двогодинного навчання учасники отримали інформацію про рівні і форми громадської участі, за якими мешканці можуть впливати на розвиток громади. Кожна форма участі була розглянута докладно, а також було надано базову інформацію про органи місцевого самоврядування, бюджет та альтернативні інструменти участі.

 На наступний день на учасників навчального циклу чекав вебінар за темою «Громадська участь у процесі розробки та прийняття рішень». Під час цього вебінару розглядались особливості правової регламентації процесу та практичного застосування регуляторних норм. Важливим було вміння формувати базові навички взаємодії з громадськістю у процесі формування та реалізації місцевих політик.

 Перший навчальний цикл завершився вебінаром за темою «Відкритість, прозорість та підзвітність в діяльності органів місцевого самоврядування».  Під час онлайн зустрічі наші учасники ознайомились з вимогами законодавства щодо прозорості, публічності та підзвітності у діяльності органів місцевого самоврядування та практичними механізмами їх забезпечення.

Другий цикл навчальних заходів відбудеться 11 і 13 жовтня. Охочих взяти участь просимо пройти реєстрацію за посиланням: https://forms.gle/f3gxGvXatVhrcs339

 Або слідкуйте за новинами на сторінці нашої організації Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Другий цикл семінарів Ресурсного Центру

Новий рок розпочався для команди нашої організації з проведення другого циклу семінарів у громадах Донецької області в межах проєкту «Сучасний погляд на представницьку демократію: ОСНи Донеччини», за фінансовою підтримкою Міжнародний фонд “Відродження” та European Union in Ukraine.

Дізнайся більше »

Візит Ирини Миронової, виконавчої директорки ГО «Нуль відходів Львів» до Сіверської МТГ

Тренерка Ірина Миронова, виконавча директорка ГО “Нуль Відходів Львів” завітала до Сіверської МТГ для проведення дводеннего тренінгу і зустрічі з мешканцями в межах нашого проєкту з метою втілення Концепції Нуль Відходів Стратегії громади

Дізнайся більше »

Крокуємо Стратегією розвитку

Ми починаємо новий проєкт «Крокуємо Стратегією розвитку і розробляємо «Концепцію Нуль відходів» в Сіверської громаді» з метою впровадження Стратегії розвитку Сіверської МТГ та популяризації європейських підходів до вирішення питання поводження із твердими побутовими відходами (ТПВ)

Дізнайся більше »

Стратегія Сіверської ОТГ до 2027 року

Наявність обґрунтованого розділу щодо захисту довкілля в Стратегії розвитку Сіверської громади до 2027 року та міської бюджетної програми дозволить побудувати більш якісну комунікацію з донорами, обласними та державними фондами для вирішення проблем.

Дізнайся більше »

Місцева екологічна конференція “Сіверська еко громада 2027”

26 жовтня відбулась Місцева екологічна конференція «Сіверська еко громада 2027 –перспективи розвитку громади та забезпечення сталого управління природними ресурсами», на якої були підведені підсумки річного напрацювання та розробки Стратегії розвитку Сіверської МТГ.

Дізнайся більше »