ГО "АВТР"

Підтримка бізнесу Обложка

Посилення участі мешканців, вдосконалення роботи Громадської платформи впливу Сіверської МТГ

Діючий проєкт, що реалізуєтся ГО "Небауйдужі мешканці" на территорії Сіверської ОТГ з менторською підтримкою членів нашої організації.

Восени обрано нового очільника громади, секретаря ради, депутатський корпус оновився майже на 80 %. Це привело к ситуації в якої відсутня сталість процесів місцевого самоврядування. В депутатському корпусі 50 % нові люди, багато з яких були далекі від процесів управління громадою, більшість має дуже відносну уяву, що таке локальна демократія, які є інструменти місцевої демократії, як участь мешканців впливає на легітимність процесів в громаді.

Проєктна діяльність спрямована на поширення участі мешканців в діяльності «Громадської платформи впливу на прийняття рішень», що працює з 2020 року, шляхом навчання депутатського корпусу громади, представників виконавчої влади, активістів, представників периферійних старостинських округів. Вивчення сучасних інструментів е-демократії, сервісів контролю та участі мешканців таких як Prozzoro, Dozzoro, а також популяризація конкурсу Бюджет участі та інше. 

В рамках проєкту планується вдосконалення функціювання Громадської платформи, шляхом створення комунікаційного центру, посилення технічної спроможності адміністратора виконувати більш якісно свої функції.

Проєктна діяльність передбачає впровадження в роботу Сіверської ради сучасних інструментів комунікації, як відклик на ситуацію з карантинними обмеженнями, відпрацювання моделей дистанційного ведення засідань, зустрічей, сучасної комунікації з видаленими старостинськими округами та закладами громади. Планується долучення до співпраці активу молодіжної ради Сіверської ОТГ, яка знаходиться в процесі створення.

*Проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Швейцарії та Швеції. Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН, ЄС та урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »