ГО "АВТР"

Підтримка бізнесу Обложка

Посилення участі мешканців, вдосконалення роботи Громадської платформи впливу Сіверської МТГ

Діючий проєкт, що реалізуєтся ГО "Небауйдужі мешканці" на территорії Сіверської ОТГ з менторською підтримкою членів нашої організації.

Восени обрано нового очільника громади, секретаря ради, депутатський корпус оновився майже на 80 %. Це привело к ситуації в якої відсутня сталість процесів місцевого самоврядування. В депутатському корпусі 50 % нові люди, багато з яких були далекі від процесів управління громадою, більшість має дуже відносну уяву, що таке локальна демократія, які є інструменти місцевої демократії, як участь мешканців впливає на легітимність процесів в громаді.

Проєктна діяльність спрямована на поширення участі мешканців в діяльності «Громадської платформи впливу на прийняття рішень», що працює з 2020 року, шляхом навчання депутатського корпусу громади, представників виконавчої влади, активістів, представників периферійних старостинських округів. Вивчення сучасних інструментів е-демократії, сервісів контролю та участі мешканців таких як Prozzoro, Dozzoro, а також популяризація конкурсу Бюджет участі та інше. 

В рамках проєкту планується вдосконалення функціювання Громадської платформи, шляхом створення комунікаційного центру, посилення технічної спроможності адміністратора виконувати більш якісно свої функції.

Проєктна діяльність передбачає впровадження в роботу Сіверської ради сучасних інструментів комунікації, як відклик на ситуацію з карантинними обмеженнями, відпрацювання моделей дистанційного ведення засідань, зустрічей, сучасної комунікації з видаленими старостинськими округами та закладами громади. Планується долучення до співпраці активу молодіжної ради Сіверської ОТГ, яка знаходиться в процесі створення.

*Проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Швейцарії та Швеції. Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН, ЄС та урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Другий цикл семінарів Ресурсного Центру

Новий рок розпочався для команди нашої організації з проведення другого циклу семінарів у громадах Донецької області в межах проєкту «Сучасний погляд на представницьку демократію: ОСНи Донеччини», за фінансовою підтримкою Міжнародний фонд “Відродження” та European Union in Ukraine.

Дізнайся більше »

Візит Ирини Миронової, виконавчої директорки ГО «Нуль відходів Львів» до Сіверської МТГ

Тренерка Ірина Миронова, виконавча директорка ГО “Нуль Відходів Львів” завітала до Сіверської МТГ для проведення дводеннего тренінгу і зустрічі з мешканцями в межах нашого проєкту з метою втілення Концепції Нуль Відходів Стратегії громади

Дізнайся більше »

Крокуємо Стратегією розвитку

Ми починаємо новий проєкт «Крокуємо Стратегією розвитку і розробляємо «Концепцію Нуль відходів» в Сіверської громаді» з метою впровадження Стратегії розвитку Сіверської МТГ та популяризації європейських підходів до вирішення питання поводження із твердими побутовими відходами (ТПВ)

Дізнайся більше »

Стратегія Сіверської ОТГ до 2027 року

Наявність обґрунтованого розділу щодо захисту довкілля в Стратегії розвитку Сіверської громади до 2027 року та міської бюджетної програми дозволить побудувати більш якісну комунікацію з донорами, обласними та державними фондами для вирішення проблем.

Дізнайся більше »

Місцева екологічна конференція “Сіверська еко громада 2027”

26 жовтня відбулась Місцева екологічна конференція «Сіверська еко громада 2027 –перспективи розвитку громади та забезпечення сталого управління природними ресурсами», на якої були підведені підсумки річного напрацювання та розробки Стратегії розвитку Сіверської МТГ.

Дізнайся більше »