ГО "АВТР"

Підтримка бізнесу Обложка

Дронівська екологічна ініціатива “Злиття двох річок” – Сіверський Донец і Бахмутка

Проєкт "Злиття двох річок" реалізується ГО "Для людей" з менторською підтримкою членів нашої організації.

Громадська організація була створена у 2017 році активними мешканцями Бахмутського району, якім не байдуже  розвиток громад та вирішення їх проблем.

 Метою дронівської екологічної ініціативи «Злиття двох річок» – Сіверського Донця та Бахмутки є підвищення екологічної обізнаності мешканців, приваблення туристів, створення сучасних умов відпочинку з дотриманням принципів збереження довкілля, шляхом створення сучасного екологічного комплексу на базі ДК в с.Дронівка та рекреаційної зони (пляжу) біля гирла річці Бахмутка в місті злиття двох річок.

Проєкт передбачає початок робіт з ліквідацією забруднення берегової лінії від пластику, стекла, затоплених рибацьких човнів, стихійних сміттєзвалищ; створення сучасної інфраструктури з оформленням правил охорони довкілля пляжної зони. Оформлення інформаційними вказівниками міст проживання місцевої фауни, встановлення інтерактивних стендів з колекціями місцевих комах, земноводних та риб. Проєкт спрямовано на захист та відновлення екосистеми берегів річок, розвитку зеленого туризму з популяризацією ідей вивчення та збереження природних ресурсів рідного краю. 

Зараз пляж стихійне місто відпочинку без належної організації, мінімальне облаштування дозволить підвищити якість умов дозвілля, створить умови дбайливого відношення відвідувачів до природи, створить зміни для просування рекреаційної зони території громади.

Проєктом передбачено створення Екоцентру в ДК, якій дозволить проводити роботу з екологічної освіти з дітьми та дорослими, з новими підходами: майстер класи з органічного землеробства, компостування, виготовлення здорової їжі (пекарські заняття). 

*Проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Швейцарії та Швеції. Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН, ЄС та урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

 

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »