ГО "АВТР"

Підтримка бізнесу Обложка

Ресурсний центр з підтримки місцевих ініціатив

Як організація, що починала свою діяльність без менторської допомоги і наставництва ми вирішили поділитись своїм досвідом і найкращими практиками з молодими та перспективними організаціями, що хочуть розвивати свої суспільства для майбутніх поколінь.  

В рамках проєкту «Громадський пояс Донбасу» наша організація виступала адміністратором конкурсу ідей, в тому числі за фінансування ініціатив. Були відібрані на конкурсній основі 3 проєкти, які були профінансовані на реалізацію своїх ідей. Проєкти реалізовані в містах Бахмут, Часів Яр та Сіверськ 2018-2019 рр.

На сьогоднішній день ми підтримуємо і надаємо менторську допомогу організаціям в Сіверський, Званівській та Соледарський ОТГ і сприяємо їх залученню у суспільне життя громад. Ми віримо, що разом ми зможем досягнути більше результатів і швидше побачити позитивні результати як індивідуальної діяльності у співпраці з іншими так і реалізації спільних проєктів і програм.

СПІЛЬНІ ПРОЄКТИ З ПАРТНЕРСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »