ГО "АВТР"

Підтримка бізнесу Обложка

Ресурсний центр з підтримки місцевих ініціатив

Як організація, що починала свою діяльність без менторської допомоги і наставництва ми вирішили поділитись своїм досвідом і найкращими практиками з молодими та перспективними організаціями, що хочуть розвивати свої суспільства для майбутніх поколінь.  

В рамках проєкту «Громадський пояс Донбасу» наша організація виступала адміністратором конкурсу ідей, в тому числі за фінансування ініціатив. Були відібрані на конкурсній основі 3 проєкти, які були профінансовані на реалізацію своїх ідей. Проєкти реалізовані в містах Бахмут, Часів Яр та Сіверськ 2018-2019 рр.

На сьогоднішній день ми підтримуємо і надаємо менторську допомогу організаціям в Сіверський, Званівській та Соледарський ОТГ і сприяємо їх залученню у суспільне життя громад. Ми віримо, що разом ми зможем досягнути більше результатів і швидше побачити позитивні результати як індивідуальної діяльності у співпраці з іншими так і реалізації спільних проєктів і програм.

СПІЛЬНІ ПРОЄКТИ З ПАРТНЕРСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Другий цикл семінарів Ресурсного Центру

Новий рок розпочався для команди нашої організації з проведення другого циклу семінарів у громадах Донецької області в межах проєкту «Сучасний погляд на представницьку демократію: ОСНи Донеччини», за фінансовою підтримкою Міжнародний фонд “Відродження” та European Union in Ukraine.

Дізнайся більше »

Візит Ирини Миронової, виконавчої директорки ГО «Нуль відходів Львів» до Сіверської МТГ

Тренерка Ірина Миронова, виконавча директорка ГО “Нуль Відходів Львів” завітала до Сіверської МТГ для проведення дводеннего тренінгу і зустрічі з мешканцями в межах нашого проєкту з метою втілення Концепції Нуль Відходів Стратегії громади

Дізнайся більше »

Крокуємо Стратегією розвитку

Ми починаємо новий проєкт «Крокуємо Стратегією розвитку і розробляємо «Концепцію Нуль відходів» в Сіверської громаді» з метою впровадження Стратегії розвитку Сіверської МТГ та популяризації європейських підходів до вирішення питання поводження із твердими побутовими відходами (ТПВ)

Дізнайся більше »

Стратегія Сіверської ОТГ до 2027 року

Наявність обґрунтованого розділу щодо захисту довкілля в Стратегії розвитку Сіверської громади до 2027 року та міської бюджетної програми дозволить побудувати більш якісну комунікацію з донорами, обласними та державними фондами для вирішення проблем.

Дізнайся більше »

Місцева екологічна конференція “Сіверська еко громада 2027”

26 жовтня відбулась Місцева екологічна конференція «Сіверська еко громада 2027 –перспективи розвитку громади та забезпечення сталого управління природними ресурсами», на якої були підведені підсумки річного напрацювання та розробки Стратегії розвитку Сіверської МТГ.

Дізнайся більше »