ГО "АВТР"

Дизайн без названия (1)

Проєкт: “Експертна допомога Сіверській ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля” “

Проєкт «Експертна допомога громаді Сіверської ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи EU4USociety, діючий проєкт, що розпочався 1 жовтня 2020.

Проєкт спрямовано на забезпечення ефективного впровадження Стратегії розвитку Сіверської об’єднаної територіальної громади (Донецька область) щодо охорони довкілля через проведення аналізу сучасної ситуації стану її впровадження, розробку необхідних додаткових місцевих нормативно-правових актів, залучення широкого кола громадськості та надання практичної допомоги органам місцевого самоврядування.

Основною метою проєктної діяльності є реалізація законних інтересів мешканців Сіверської ОТГ в сприянні створення місцевих антикорупційних політик шляхом залучення громадськості до участі у законотворчому процесі, встановленні громадського контролю за дотриманням законів України посадовими особами органів державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів, а також сприяння їх діяльності в запобіганні та протидії корупційним правопорушенням, тому в рамках проєкту продовжується співпраця по антикорупційної експертизі документів які розробляються.

 

Вся діяльність проєкту направлена на створення стратегічного документа, якиій дозволить поставити захист довкілля на якісний рівень комплексного підходу на рівні міжнародних стандартів. Зараз вже відпрацьовується фінальна версія Стратегії для розгляду на громадських слуханнях.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »