ГО "АВТР"

Розвиток громад Обложка для записей (1)

Проєкт: #СіверськСмартГромада

В 2021 при підтримці Програми ООН з відновлення та розбудови миру реалізовано проєкт “#СіверськСмартГромада: крок к Е-рішенням та ІКТ для Громадської платформи”, спрямований на створення реальних умов заохочення мешканців Сіверської громади до участі в розвитку громади, сприяння відкритості та прозорості місцевої влади. 

Проєкт направлено на формування фахового підходу всіх учасників «Сіверської Громадської платформи з впливу на прийняття рішень» (32 осіб вивчили онлайн курс CID: SC101 Смарт громада: управління на основі даних), створено веб ресурс, який відповідає сучасним умовам для використання Е-рішень, з метою трансформації управління громадою на основі аналізу даних, використанням ІКТ для створення зручних умов комунікації учасникам Сіверської Громадської платформи впливу на прийняття рішень. 

Створив технічну можливість учасникам проекту, а саме периферійним громадам трьох старостинських округів Сіверської ОТГ використання онлайн форматів спілкування, період реалізації липень – вересень 2020 року.

Цей проєкт реалізовувався ГО «Асоціація Відродження та Розвитку» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »