ГО "АВТР"

Розвиток громад Обложка для записей (2)

Проєкт: “Майстерня доброго самоврядування”

З листопада 2019 року по березень 2020 співпрацювали з Сіверською та Соледарської ОТГ в рамках проєкту «Майстерня доброго врядування – прозорість та відкритість. Електронне врядування для контролю бюджету громади – це можливо».

Завдяки проєкту вдалось залучити до контролю за бюджетними процесами мешканців, сприяти підвищенню їх вміннь та обізнаності щодо цих процесів. Зацікавити співпрацею з владою, надати навички робити з інструментами електронного врядування, інформувати мешканців щодо можливостей участі громадян в бюджетних процесах, дати практичні навички користування особистими пристроями для більш прозорого та підзвітного спілкування з місцевою владою. Популяризувати нові підходи та технології спілкування з владою та зробити зручний перехід до сприяння концепції держава в смартфоні. Вигодоотримувачами проєкту стали 380 мешканців периферійних населених пунктів цільових громад проекту.

Фактично це була перша співпраця з Сіверською громадою включно з периферійними громадами, виявилось, що громада дуже активна та прагне розвитку, здібна навчатись та змінюватись, саме з цього досвіду стали складатись нові спільні для реалізації плани та завдання.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »