ГО "АВТР"

2

Онлайн-засідання робочої групи з питань екології в Сіверської ОТГ

29 березня в рамках проєкту «Експертна допомога громаді Сіверської ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля відбулось онлайн-засідання робочої групи з питань екології в Сіверської ОТГ.
Метою засідання був розгляд питаня стану атмосферного повітря в громаді і дотримання постанов щодо викидів забруднюючих речовин в повітря стаціонарними джерелами. Також були обговоренні рекомендації експертів, які треба включити в Стратегію розвитку.
Під час засідання було прийнято рішення стосовно залучення до обговорення фермерськіх господарств, які працюють в Сіверської ОТГ та разом розглянути, які міри можуть бути прийняті для зменшення викідів від сільськогосподарської діяльності.
Зниження викидів СО2 у повітря є вагомим показником в «дорожній мапі» Європейскького зеленого курсу, що передбачає створення першого кліматично-нейтрального континенту до 2050р., тому всі рекомендації експертів будуть опрацьовані та включені до відповідних розділів Стратегії для подальшої реалізації.
 
Проєкт реалізується за підтримки European Union in Ukraine та Міжнародний фонд “Відродження” в рамках спільної ініціативи #EU4USociety.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »