ГО "АВТР"

1

Результати дослідження економічного потенціалу

26 березня команда ГО АВТР презентувала результати дослідження та рекомендації на сесії міської ради для врахування в подальшій роботі. Дослідження проводилось в лютому-березні для пошуку «магнітів» громади та перспектив економічного розвитку Сіверської ОТГ.
Депутати отримали загальні підсумки дослідження, зійшлись в думці що для розвитку громади потрібно запроваджувати більше сучасних форматів взаємодії місцевого бізнесу та місцевої влади.
 

"Я була вражена різноманітністю підприємців Сіверської ОТГ, де ми реалізуємо проєкти декілька років поспіль. Приємно було поспілкуватись з усіма і від імені команди хочу подякувати за вашу участь у підготовці цих рекомендацій, які я впевнена стануть важливим кроком для створення в громаді привабливої атмосфери для розвитку сектору МСП"

- поділилась керівниця ініціативної групи Головкіна Олена.
Дослідження проводилось в рамках проєкту «Життя на межі миру: від громадських ініціатив до громадської безпеки в громадах», який реалізується спілкою Громадські Ініціативи України у партнерстві з організацією ГО «Точка Доступу»
Проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
 

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »