ГО "АВТР"

2

Фокус група з підприємцями в рамках дослідження економічного потенціалу

В Сіверської ОТГ 18 березня 2021 ми провели фокус групу з підприємцями, які брали участь в дослідженні, щодо перспективи економічного розвитку Сіверської ОТГ для обговорення рекомендацій, які будуть представлені місцевим депутатам для урахування в роботі в рамках проєкту «Життя на межі миру: від громадських ініціатив до громадської безпеки в громадах», який реалізується спілкою Громадські Ініціативи України у партнерстві з організацією ГО «Точка Доступу».
Зустріч була тематичним обговоренням питання розвитку малого та середнього бізнесу в форматі Сіверської Громадської платформи впливу на прийняття рішень, на якій прийняли рекомендації для місцевої ради.
Спілкування було інформативним та важливим для учасників, з’явились спільні інтереси та загальні питання, які об’єднали місцевих підприємців, бо з’ясувалось що більшість не знайомі, хоча мають спільні бізнес інтереси.
Обговорили загальні підсумки дослідження, зійшлись в думці що ефективним рішення може бути створення місцевої бізнес-асоціації, як платформа для взаємодії влади з бізнесом для розвитку Сіверської громади.
Рекомендації дослідження будуть представлені на сесії Сіверської міської ради.
🔸Проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »