ГО "АВТР"

3

Команда АВТР досліджує економічний потенціал Сіверської ОТГ

Економічний розвиток громади не можливий без стабільної праці малого та середнього бізнесу і його розвитку. Наша організація поставила на меті дослідження можливостей для МСП і розвитку громади.
З 24 лютого по 15 березня 2021 ми зустрілись з підприємцями для пошуку «магнітів» громади та перспективи економічного розвитку Сіверської ОТГ в рамках проєкту «Життя на межі миру: від громадських ініціатив до громадської безпеки в громадах», який реалізується спілкою Громадські Ініціативи України у партнерстві з організацією ГО «Точка Доступу».
Зустрічі проходили на різних локаціях. Це були власні подвір’я, магазини, цеха, майстерні, заклади громадського харчування, фермерські господарства – всього проведено 24 зустрічі.
🔸Перший та головний підсумок, майбутнє у громади є, але щоб воно було більш сталим та ефективним треба докладати зусилля не тільки підприємцям.
🔸Другий висновок, що більшість не користується програмами підтримки бізнесу, і навіть якщо щось чули про таку можливість не вірять у її доступність.

Деякі згадують обласну програму «Донецький куркуль» і розповідають успішні приклади своїх сусідів. Майже всі з них були впевнені, що при продовженні цієї програми більше мешканців Сіверської громади прийняли б в ній участь, бо знають реальні приклади.
Відповіді всіх учасників будуть узагальнені та оформлені в звіт дослідження, якій буде оприлюднений пізніше.
🗣Проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »