ГО "АВТР"

2

Виїздний семінар за проєктом “Еко Сіверськ 2025”

Кінець зими цього року ми зустріли разом з робочою групою проєкту «Експертна допомога громаді Сіверської ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля» в рамках спільної ініціативи #EU4USociety у красивому комплексі Сіверської ОТГ DreamWood.
Члени робочої групи відвідали дводенний семінар «Інтеграція Цілій сталого розвитку та цілей забезпечення стійкості громад до планування регіонального та місцевого розвитку в напрямку екології та захисту довкілля» 26–28 лютого. Під час навчання учасники вивчали основну інформацію щодо базових підходів планування згідно Цілій Сталого Розвитку, які були прийняті ООН та комюніке «Європейський зелений курс 2050», змогли на практиці відпрацювати ці навички та спланувати діяльність робочої групи.
Нажаль все приємне колись закінчується, але ми дуже вдячні всім за активну участь та якісну інформацію для нашого проєкту.
Дякуємо донорам European Union in Ukraine та Міжнародний фонд “Відродження” за можливість навчатись для досягнення поставлених цілей.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Центр допомоги переселенцям

Інформаційна –консультаційна допомога, співпраця з гуманітарними міжнародними місіями та фондами, допомога в працевлаштуванні, відновлення та створення бізнесу для ВПО. Запрацював в листопаді 2014 року за

Дізнайся більше »

Проєкт: “Експертна допомога Сіверській ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля” “

Проєкт «Експертна допомога громаді Сіверської ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в

Дізнайся більше »