ГО "АВТР"

4

Спілкування з підприємцями в рамках дослідження 26 лютого

Сьогодні для проведення дослідження з метою пошуку магнітів для економічного розвитку Сіверської громади ми завітали до яблуневого саду, якій вже три роки розвиває місцевий підприємець Пшенка Олександрю Під час бесіди ми дізнались що турбує підприємця, які він має надії та побажання щодо розвитку власного бізнесу і громади.
👌Далі нас чекає ще декілька зустрічей після чого відповіді всіх учасників будуть узагальнені та оформлені в звіт, який буде у відкритому доступі для громадян.
🗣Дослідження проводиться в рамках проєкту «Життя на межі миру: від громадських ініціатив до громадської безпеки в громадах», який реалізується спілкою Громадські Ініціативи України у партнерстві з організацією ГО «Точка Доступу» та ГО «Асоціація «Відродження та розвиток». Проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »