ГО "АВТР"

1

ПОЧИНАЄМО дослідження економічного потенціалу Сіверської ОТГ

В Сіверської ОТГ Донецької області стартувало дослідження в форматі зустрічі з підприємцями для пошуку майбутніх магнітів громади, відповідей на питання розвитку самозайнятості та перспективи економічного розвитку.
Дослідження проводить ГО «Асоціація «Відродження та розвиток» в рамках проєкту «Життя на межі миру: від громадських ініціатив до громадської безпеки в громадах», яке реалізується спілкою Громадські Ініціативи України у партнерстві з організацією ГО «Точка Доступу»
Проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Центр допомоги переселенцям

Інформаційна –консультаційна допомога, співпраця з гуманітарними міжнародними місіями та фондами, допомога в працевлаштуванні, відновлення та створення бізнесу для ВПО. Запрацював в листопаді 2014 року за

Дізнайся більше »

Проєкт: “Експертна допомога Сіверській ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля” “

Проєкт «Експертна допомога громаді Сіверської ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в

Дізнайся більше »