ГО "АВТР"

7

Остатня фокус-група за проєктом “ЕкоСіверськ-2025”

Остатні фокус групи за проєктом «Експертна допомога громаді Сіверської ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля” наша команда провела у м. Сіверськ і в с. Різниківка, куди також були запрошені активні мешканці с. Свято-Покровське.
На зустрічі ми обговорювали такі самі питання, що і на попередніх зустрічах, але відповіді отримали дещо інше. Наприклад, мешканців с. Різниківка більше турбує їх власна річка Суха Плотва, де в остатні роки появилось багато бобрів, які з досвіду мешканців не є «бажаними сусідами». Тому ми вже дізнались декілька варіантів вимушеного сусідства з бобрами, після яких ми зрозуміли, що мешканці вже активно вирішують проблеми(і їх наслідки) і готові розвивати громаду і її природні ресурси.
Чекайте на нові заходи і приєднуйтесь до #ЕКОСіверськ2025
Проєкт реалізується за підтримкою European Union in Ukraine та Міжнародний фонд “Відродження” в межах грантового компоненту проєкту #EU4USociety

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »