ГО "АВТР"

9

Початок роботи з фокус-групами за проєктом “ЕкоСіверськ-2025”

В рамках проєкту «Експертна допомога громаді Сіверської ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля» почалось дослідження в форматі фокус груп. Ці заходи проводяться для пошуку думок стосовно вирішення проблем екологічного стану довкілля в Сіверської ОТГ, обговорення можливої участі людей в діяльності яка буде запланована в Стратегії громади в цьому напрямку, а також висвітлення та обговорення питання щодо нових форматів участі громадян у впровадженні Стратегії в частині захисту довкілля.
Перші фокус групи пройшли в с. Дронівка та с. Серебрянка, де ми змогли почути важливі проблеми для мешканців. Серед головних проблем мешканці села Дронівка відокремили відсутність водопостачання і стан р. Сіверський Донець, а для мешканців села Серебрянка важливим є наявність сміттєзвалищ, стан річного пляжу та прибережної смуги.
Ми побачили інтерес від мешканців і бажання приймати активну участь для вирішення цих проблем, що є позитивним показником на початку серії фокус груп. Всі думки будуть опрацьовані та представлені на засіданні стратегічної робочої групи для включення в Стратегію розвитку Сіверської ОТГ до 2025 року.
 
Проєкт реалізується за підтримкою European Union in Ukraine та Міжнародний фонд “Відродження” в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »