ГО "АВТР"

9

Початок роботи з фокус-групами за проєктом “ЕкоСіверськ-2025”

В рамках проєкту «Експертна допомога громаді Сіверської ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля» почалось дослідження в форматі фокус груп. Ці заходи проводяться для пошуку думок стосовно вирішення проблем екологічного стану довкілля в Сіверської ОТГ, обговорення можливої участі людей в діяльності яка буде запланована в Стратегії громади в цьому напрямку, а також висвітлення та обговорення питання щодо нових форматів участі громадян у впровадженні Стратегії в частині захисту довкілля.
Перші фокус групи пройшли в с. Дронівка та с. Серебрянка, де ми змогли почути важливі проблеми для мешканців. Серед головних проблем мешканці села Дронівка відокремили відсутність водопостачання і стан р. Сіверський Донець, а для мешканців села Серебрянка важливим є наявність сміттєзвалищ, стан річного пляжу та прибережної смуги.
Ми побачили інтерес від мешканців і бажання приймати активну участь для вирішення цих проблем, що є позитивним показником на початку серії фокус груп. Всі думки будуть опрацьовані та представлені на засіданні стратегічної робочої групи для включення в Стратегію розвитку Сіверської ОТГ до 2025 року.
 
Проєкт реалізується за підтримкою European Union in Ukraine та Міжнародний фонд “Відродження” в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Другий цикл семінарів Ресурсного Центру

Новий рок розпочався для команди нашої організації з проведення другого циклу семінарів у громадах Донецької області в межах проєкту «Сучасний погляд на представницьку демократію: ОСНи Донеччини», за фінансовою підтримкою Міжнародний фонд “Відродження” та European Union in Ukraine.

Дізнайся більше »

Візит Ирини Миронової, виконавчої директорки ГО «Нуль відходів Львів» до Сіверської МТГ

Тренерка Ірина Миронова, виконавча директорка ГО “Нуль Відходів Львів” завітала до Сіверської МТГ для проведення дводеннего тренінгу і зустрічі з мешканцями в межах нашого проєкту з метою втілення Концепції Нуль Відходів Стратегії громади

Дізнайся більше »

Крокуємо Стратегією розвитку

Ми починаємо новий проєкт «Крокуємо Стратегією розвитку і розробляємо «Концепцію Нуль відходів» в Сіверської громаді» з метою впровадження Стратегії розвитку Сіверської МТГ та популяризації європейських підходів до вирішення питання поводження із твердими побутовими відходами (ТПВ)

Дізнайся більше »

Стратегія Сіверської ОТГ до 2027 року

Наявність обґрунтованого розділу щодо захисту довкілля в Стратегії розвитку Сіверської громади до 2027 року та міської бюджетної програми дозволить побудувати більш якісну комунікацію з донорами, обласними та державними фондами для вирішення проблем.

Дізнайся більше »

Місцева екологічна конференція “Сіверська еко громада 2027”

26 жовтня відбулась Місцева екологічна конференція «Сіверська еко громада 2027 –перспективи розвитку громади та забезпечення сталого управління природними ресурсами», на якої були підведені підсумки річного напрацювання та розробки Стратегії розвитку Сіверської МТГ.

Дізнайся більше »