ГО "АВТР"

10

Повертаємося до роботи

МИ ЗНОВУ ГОТОВІ ДО АКТИВНОЇ ПРАЦІ – карантинні обмеження нарешті закінчуються як і новорічні свята, тому ми плануємо заходи, які розпочнуться з фокус-груп за нашим екологічним проєктом в Сіверській ОТГ.
«В минулому році почалась робота громадської організації «Асоціація «Відродження та розвиток» та Сіверської ОТГ в рамках проєкту «Експертна допомога громаді Сіверської ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля». У грудні було створено робочу групу, яка вже в цьому році, має розробити та внести відповідні зміни до Стратегії розвитку. Ця робоча група складається з посадовців місцевої влади, громадських активістів та експертів з питання екології. Планується провести дослідження в форматі фокус-груп з вивчення питань з захисту довкілля, які турбують мешканців Сіверської ОТГ», – розповідає керівниця проєкту Олена Головкіна.
Наприкінці січня 2021 відбудеться п’ять фокус груп в різних локаціях Сіверської ОТГ.
Запрошуємо до участі та співпраці всіх зацікавлених мешканців.
Довідки по телефону +38 095 911 60 51
Проєкт реалізується за підтримкою European Union in Ukraine та Міжнародний фонд “Відродження” в межах грантового компоненту проєкту #EU4USociety

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »