ГО "АВТР"

11

Зустріч з робочою групою за проєктом “ЕкоСіверськ-2025”

На цьому тижні ми вперше зустрілись віч-на-віч з робочою групою і обговорили план подальших дій. До складу робочої групи увійшли активісти громади, експерти і представники влади для плідної співпраці над розбудовою розділу щодо захисту довкілля до Стратегії розвитку Сіверської ОТГ 2025.
«З кожним роком екологічна обстановка ускладнюється і Сіверська ОТГ не є виключенням. Дякую усім присутнім і за вашу згоду протягом року активно співпрацювати з нами у розбудові комплексного плану дії для розвитку громади як екологічно чистої території. Ми віримо, що з вашим ентузіазмом, знаннями і бажанням розвивати свою громаду ми зможемо побудувати сучасну громаду за принципами «зеленої економіки» – поділилась керівниця проєкту Головкіна Олена на зустрічі.
Вже в 2021 році ми плануємо розпочати навчання робочої групи, а потім проводити консультації з експертами і науковцями для розбудови розділу.
Проєкт «Експертна допомога громаді Сіверської ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля» реалізується за підтримки European Union in Ukraine та Міжнародний фонд “Відродження” в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »