ГО "АВТР"

11

Зустріч з робочою групою за проєктом “ЕкоСіверськ-2025”

На цьому тижні ми вперше зустрілись віч-на-віч з робочою групою і обговорили план подальших дій. До складу робочої групи увійшли активісти громади, експерти і представники влади для плідної співпраці над розбудовою розділу щодо захисту довкілля до Стратегії розвитку Сіверської ОТГ 2025.
«З кожним роком екологічна обстановка ускладнюється і Сіверська ОТГ не є виключенням. Дякую усім присутнім і за вашу згоду протягом року активно співпрацювати з нами у розбудові комплексного плану дії для розвитку громади як екологічно чистої території. Ми віримо, що з вашим ентузіазмом, знаннями і бажанням розвивати свою громаду ми зможемо побудувати сучасну громаду за принципами «зеленої економіки» – поділилась керівниця проєкту Головкіна Олена на зустрічі.
Вже в 2021 році ми плануємо розпочати навчання робочої групи, а потім проводити консультації з експертами і науковцями для розбудови розділу.
Проєкт «Експертна допомога громаді Сіверської ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля» реалізується за підтримки European Union in Ukraine та Міжнародний фонд “Відродження” в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Другий цикл семінарів Ресурсного Центру

Новий рок розпочався для команди нашої організації з проведення другого циклу семінарів у громадах Донецької області в межах проєкту «Сучасний погляд на представницьку демократію: ОСНи Донеччини», за фінансовою підтримкою Міжнародний фонд “Відродження” та European Union in Ukraine.

Дізнайся більше »

Візит Ирини Миронової, виконавчої директорки ГО «Нуль відходів Львів» до Сіверської МТГ

Тренерка Ірина Миронова, виконавча директорка ГО “Нуль Відходів Львів” завітала до Сіверської МТГ для проведення дводеннего тренінгу і зустрічі з мешканцями в межах нашого проєкту з метою втілення Концепції Нуль Відходів Стратегії громади

Дізнайся більше »

Крокуємо Стратегією розвитку

Ми починаємо новий проєкт «Крокуємо Стратегією розвитку і розробляємо «Концепцію Нуль відходів» в Сіверської громаді» з метою впровадження Стратегії розвитку Сіверської МТГ та популяризації європейських підходів до вирішення питання поводження із твердими побутовими відходами (ТПВ)

Дізнайся більше »

Стратегія Сіверської ОТГ до 2027 року

Наявність обґрунтованого розділу щодо захисту довкілля в Стратегії розвитку Сіверської громади до 2027 року та міської бюджетної програми дозволить побудувати більш якісну комунікацію з донорами, обласними та державними фондами для вирішення проблем.

Дізнайся більше »

Місцева екологічна конференція “Сіверська еко громада 2027”

26 жовтня відбулась Місцева екологічна конференція «Сіверська еко громада 2027 –перспективи розвитку громади та забезпечення сталого управління природними ресурсами», на якої були підведені підсумки річного напрацювання та розробки Стратегії розвитку Сіверської МТГ.

Дізнайся більше »