ГО "АВТР"

6

Зустріч з робочою групою за проєктом “ЕкоСіверськ-2025”

На цьому тижні ми вперше зустрілись віч-на-віч з робочою групою і обговорили план подальших дій. До складу робочої групи увійшли активісти громади, експерти і представники влади для плідної співпраці над розбудовою розділу щодо захисту довкілля до Стратегії розвитку Сіверської ОТГ 2025.
«З кожним роком екологічна обстановка ускладнюється і Сіверська ОТГ не є виключенням. Дякую усім присутнім і за вашу згоду протягом року активно співпрацювати з нами у розбудові комплексного плану дії для розвитку громади як екологічно чистої території. Ми віримо, що з вашим ентузіазмом, знаннями і бажанням розвивати свою громаду ми зможемо побудувати сучасну громаду за принципами «зеленої економіки» – поділилась керівниця проєкту Головкіна Олена на зустрічі.
Вже в 2021 році ми плануємо розпочати навчання робочої групи, а потім проводити консультації з експертами і науковцями для розбудови розділу.
Проєкт «Експертна допомога громаді Сіверської ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля» реалізується за підтримки European Union in Ukraine та Міжнародний фонд “Відродження” в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Центр допомоги переселенцям

Інформаційна –консультаційна допомога, співпраця з гуманітарними міжнародними місіями та фондами, допомога в працевлаштуванні, відновлення та створення бізнесу для ВПО. Запрацював в листопаді 2014 року за

Дізнайся більше »

Проєкт: “Експертна допомога Сіверській ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля” “

Проєкт «Експертна допомога громаді Сіверської ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в

Дізнайся більше »