ГО "АВТР"

12

Підписання Меморандуму за проєктом “ЕкоСіверськ-2025”

Нарешті ми підійшли к новому етапу реалізації проєкту «Експертна допомога громаді Сіверської ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля», за підтримки European Union in Ukraine та Міжнародний фонд “Відродження” в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.
15 грудня 2020 року відбулось підписання Меморандуму про співпрацю для реалізації проєктних завдань між Сіверською міською владою в особі голови громади Андрей Черняев та керівниці проєкту Елена Головкина (Elena Golovkina).
Розпорядженням міського голови створена робоча група для опрацювання Стратегії розвитку до 2025 року Сіверської ОТГ, в яку увійшли представники місцевої влади, громадські активісти, експерти екологи та представники команди проєкту громадської організації АВТР.
Нас чекає плідна співпраця та багато заходів в рамках проєкту, який триватиме до вересня 2021. Всі події мають чітке завдання посилити спроможність членів робочої групи та інших зацікавлених мешканців отримати нові знання та навички, які необхідні для роботи з стратегічним плануванням захисту довкілля та збереження природних ресурсів. Проєкт забезпечує експертну підтримку розробки розділу Стратегії розвитку Сіверської громади щодо охорони довкілля.
Незабаром відбудеться перше засідання робочої групи та детальна презентація запланованої проєктної діяльності.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Другий цикл семінарів Ресурсного Центру

Новий рок розпочався для команди нашої організації з проведення другого циклу семінарів у громадах Донецької області в межах проєкту «Сучасний погляд на представницьку демократію: ОСНи Донеччини», за фінансовою підтримкою Міжнародний фонд “Відродження” та European Union in Ukraine.

Дізнайся більше »

Візит Ирини Миронової, виконавчої директорки ГО «Нуль відходів Львів» до Сіверської МТГ

Тренерка Ірина Миронова, виконавча директорка ГО “Нуль Відходів Львів” завітала до Сіверської МТГ для проведення дводеннего тренінгу і зустрічі з мешканцями в межах нашого проєкту з метою втілення Концепції Нуль Відходів Стратегії громади

Дізнайся більше »

Крокуємо Стратегією розвитку

Ми починаємо новий проєкт «Крокуємо Стратегією розвитку і розробляємо «Концепцію Нуль відходів» в Сіверської громаді» з метою впровадження Стратегії розвитку Сіверської МТГ та популяризації європейських підходів до вирішення питання поводження із твердими побутовими відходами (ТПВ)

Дізнайся більше »

Стратегія Сіверської ОТГ до 2027 року

Наявність обґрунтованого розділу щодо захисту довкілля в Стратегії розвитку Сіверської громади до 2027 року та міської бюджетної програми дозволить побудувати більш якісну комунікацію з донорами, обласними та державними фондами для вирішення проблем.

Дізнайся більше »

Місцева екологічна конференція “Сіверська еко громада 2027”

26 жовтня відбулась Місцева екологічна конференція «Сіверська еко громада 2027 –перспективи розвитку громади та забезпечення сталого управління природними ресурсами», на якої були підведені підсумки річного напрацювання та розробки Стратегії розвитку Сіверської МТГ.

Дізнайся більше »