ГО "АВТР"

Суспільний розвиток (1)

Підписання Меморандуму за проєктом “ЕкоСіверськ-2025”

Нарешті ми підійшли к новому етапу реалізації проєкту «Експертна допомога громаді Сіверської ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля», за підтримки European Union in Ukraine та Міжнародний фонд “Відродження” в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.
15 грудня 2020 року відбулось підписання Меморандуму про співпрацю для реалізації проєктних завдань між Сіверською міською владою в особі голови громади Андрей Черняев та керівниці проєкту Елена Головкина (Elena Golovkina).
Розпорядженням міського голови створена робоча група для опрацювання Стратегії розвитку до 2025 року Сіверської ОТГ, в яку увійшли представники місцевої влади, громадські активісти, експерти екологи та представники команди проєкту громадської організації АВТР.
Нас чекає плідна співпраця та багато заходів в рамках проєкту, який триватиме до вересня 2021. Всі події мають чітке завдання посилити спроможність членів робочої групи та інших зацікавлених мешканців отримати нові знання та навички, які необхідні для роботи з стратегічним плануванням захисту довкілля та збереження природних ресурсів. Проєкт забезпечує експертну підтримку розробки розділу Стратегії розвитку Сіверської громади щодо охорони довкілля.
Незабаром відбудеться перше засідання робочої групи та детальна презентація запланованої проєктної діяльності.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Центр допомоги переселенцям

Інформаційна –консультаційна допомога, співпраця з гуманітарними міжнародними місіями та фондами, допомога в працевлаштуванні, відновлення та створення бізнесу для ВПО. Запрацював в листопаді 2014 року за

Дізнайся більше »

Проєкт: “Експертна допомога Сіверській ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля” “

Проєкт «Експертна допомога громаді Сіверської ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в

Дізнайся більше »