ГО "АВТР"

1

Завершення проєкту “#СіверськСмартГромада”

ЯК ЦЕ БУЛО – реалізація проєкту #СіверськСмартГромада

Ми закінчили проєкт “#СіверськСмартГромада: крок к Е- рішенням та ІКТ для Громадської платформи”.Маємо надію, що новий офіційний сайт буде заохочувати мешканців Сіверської громади приймати активну участь в розвитку громади і сприяти відкритості та прозорості місцевої влади. Також громада буде мати змогу використовувати Е-рішеня, розміщенні на сайті з метою трансформації управління громадою на основі аналізу даних, створення зручних умов комунікації учасникам Сіверської Громадської платформи. Активні мешканці громади отримали нову цікаву і корисну інформацію під час навчання на курсі “Смарт громада” і будуть працювати над реалізацією бажанних цілей. Під час реалізації цього проєкту ми побачили зацікавленість мешканців і маємо надію на майбутні успішні проєкти для розвитку Сіверської громади. 
Цей проєкт реалізується ГО «Асоціація Відродження та Розвитку» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »