ГО "АВТР"

ЗАПУСКАЄМО НОВИЙ САЙТ!!!

ЗАПУСКАЄМО НОВИЙ САЙТ!!!

Сучасне життя людини складно уявити без смарт-речей, майже у всіх вже є смартфони, що стали невід’ємною частиною щоденного життя людини. Технології та інновації стають все більш необхідними і вони включаються у кожну сферу життя, навіть управління громадою.

Майже рік тому члени нашої громадської організації проводили низку заходів в Сіверській ОТГ, де розповідали про смарт-інструменти. Відкриті данні, статистика бюджету і слідкування за бюджетними коштами, онлайн-петиції, трансляції засідань… все це давно є реальністю декількох громад в країні і результати використання цих інструментів майже завжди є позитивними.

Тоді вперше з’явилось питання технічної спроможності офіційного сайту для користування низки таких сервісів. Результатом плідної праці влади, громадських діячів і активних мешканців громади став проєкт «#СіверськСмартГромада: крок к Е-рішенням та ІКТ для Громадської платформи».

Сьогодні після проведення фокус-груп, роботи над сайтом і паралельного навчання на онлайн-курсі ми раді анонсувати запуск нового офіційного сайту Сіверської міської ради, який чекає на перших гостей за адресою https://www.siversk-rada.in.ua/

❗️До уваги мешканців, наразі сайт у стадії наповнення інформації та виправлення помилок.

 

Цей проєкт реалізується ГО «Асоціація Відродження та Розвитку» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »