ГО "АВТР"

ЗАПУСКАЄМО НОВИЙ САЙТ!!!

ЗАПУСКАЄМО НОВИЙ САЙТ!!!

Сучасне життя людини складно уявити без смарт-речей, майже у всіх вже є смартфони, що стали невід’ємною частиною щоденного життя людини. Технології та інновації стають все більш необхідними і вони включаються у кожну сферу життя, навіть управління громадою.

Майже рік тому члени нашої громадської організації проводили низку заходів в Сіверській ОТГ, де розповідали про смарт-інструменти. Відкриті данні, статистика бюджету і слідкування за бюджетними коштами, онлайн-петиції, трансляції засідань… все це давно є реальністю декількох громад в країні і результати використання цих інструментів майже завжди є позитивними.

Тоді вперше з’явилось питання технічної спроможності офіційного сайту для користування низки таких сервісів. Результатом плідної праці влади, громадських діячів і активних мешканців громади став проєкт «#СіверськСмартГромада: крок к Е-рішенням та ІКТ для Громадської платформи».

Сьогодні після проведення фокус-груп, роботи над сайтом і паралельного навчання на онлайн-курсі ми раді анонсувати запуск нового офіційного сайту Сіверської міської ради, який чекає на перших гостей за адресою https://www.siversk-rada.in.ua/

❗️До уваги мешканців, наразі сайт у стадії наповнення інформації та виправлення помилок.

 

Цей проєкт реалізується ГО «Асоціація Відродження та Розвитку» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Другий цикл семінарів Ресурсного Центру

Новий рок розпочався для команди нашої організації з проведення другого циклу семінарів у громадах Донецької області в межах проєкту «Сучасний погляд на представницьку демократію: ОСНи Донеччини», за фінансовою підтримкою Міжнародний фонд “Відродження” та European Union in Ukraine.

Дізнайся більше »

Візит Ирини Миронової, виконавчої директорки ГО «Нуль відходів Львів» до Сіверської МТГ

Тренерка Ірина Миронова, виконавча директорка ГО “Нуль Відходів Львів” завітала до Сіверської МТГ для проведення дводеннего тренінгу і зустрічі з мешканцями в межах нашого проєкту з метою втілення Концепції Нуль Відходів Стратегії громади

Дізнайся більше »

Крокуємо Стратегією розвитку

Ми починаємо новий проєкт «Крокуємо Стратегією розвитку і розробляємо «Концепцію Нуль відходів» в Сіверської громаді» з метою впровадження Стратегії розвитку Сіверської МТГ та популяризації європейських підходів до вирішення питання поводження із твердими побутовими відходами (ТПВ)

Дізнайся більше »

Стратегія Сіверської ОТГ до 2027 року

Наявність обґрунтованого розділу щодо захисту довкілля в Стратегії розвитку Сіверської громади до 2027 року та міської бюджетної програми дозволить побудувати більш якісну комунікацію з донорами, обласними та державними фондами для вирішення проблем.

Дізнайся більше »

Місцева екологічна конференція “Сіверська еко громада 2027”

26 жовтня відбулась Місцева екологічна конференція «Сіверська еко громада 2027 –перспективи розвитку громади та забезпечення сталого управління природними ресурсами», на якої були підведені підсумки річного напрацювання та розробки Стратегії розвитку Сіверської МТГ.

Дізнайся більше »