ГО "АВТР"

3

Онлайн-зустріч з учасниками курсу “Смарт Громада”

2 грудня в рамках проэкту «#СіверськСмартГромада: крок к Е- рішенням та ІКТ для Громадської платформи» відбувалась онлайн-зустріч усіх представників Сіверської ОТГ, які протягом діяляьності проєкту успішно пройшли курс «Смарт-громада: управління на основі даних» і отримали іменні сертифікати.

 

Під час зустрічі ми змогли почути їх враження і думки.
«Навчання на цьому курсі відкрило мені очі на смарт-інструменти, які дозволяют використовувати різні сервіси і платформи для ефективної праці і розвитку громади» – поділилась участниця після закінчення курсу.

Декілька осіб встигнули закінчити курс ще в літку і мешканець м. Сіверськ під час офлайн заходу розповів про свої враження: «Технології і інновації дають нам величезні можливості для отримання данних про життя громади, а також дізнаватись успішні кейси інших громад. Приємно бачити, що в Україні ми вже маємо справжні Смарт Громади. Це дає нам розуміння до чого треба прагнути, що робить ціль більш реальною»

 

Цей проєкт реалізується ГО «Асоціація Відродження та Розвитку» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »