ГО "АВТР"

128818513_1332296840454295_2719331763279977839_n

Місця для онлайн роботи у старостинських округах

В цьомі місяці ми завітали до старостинських округів, щоб зобачити нові місця для онлайн-роботи. 

В с. Серебрянка, с. Різниківка і с. Дронівка встановили бренд-вол і ноутбук за проєктом для більш інноваційного способу комунікації і вирішення питань розвитку громади. Це є частиною проєкту «#СіверськСмартГромада: крок к Е- рішенням та ІКТ для Громадської платформи» і передбачає більш активне і ефективне залучення у роботу Громадської платформи для розвитку громади.

Оснащення робочого міста ноутбуком є необхідним у сучасному житті для більш ефективної праці, а спеціальний бренд-вол з символами громади є додатковим інструментом для створення іміджу інноваційної смарт громади. Ми маємо надію, що за таким робочим місцем буде зручно працювати і розвивати громаду, що має величезний потенціал серед інших громад Донецької області

Олена Головкіна Tweet

Цей проєкт реалізується ГО «Асоціація Відродження та Розвитку» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »