ГО "АВТР"

news_2

Завершення першого етапу проєкту “#СіверськСмартГромада”

У вересні ми закінчили перший етап нашого проєкту “#СіверськСмартГромада: крок до Е-рішень та ІКТ для Громадської платформи” підчас якого ми разом:

  • обговорювали ідеї для офіційного сайту громади разом з більш ніж 100 особами
  • розробили спеціальний лист бажань щодо наповнення і функціоналу сайту
  • декілька десятків осіб прийняли участь в онлайн-курсі “Смарт Громада” і отримали сертифікати

Цей етап завершився 25 вересня, коли керівниця проєкту Олена Головкіна передала обладнання для Громадської платформи під час урочистої зустрічі, яку відвідали міський голова Мацюженко Василь Анатолійович і виконуючи обов’зки сільских старост.

Вже згодом обладнання буде розташоване у міський і селищних радах для онлайн-зустрічей Громадської платформи, що дозволить швидко і зручно проводити засідання для більш ефективної роботи Громадської платформи.

Зараз на нас чекає наступний етап підготовки сайту та його обговорення з громадою.

Цей проєкт реалізується ГО «Асоціація Відродження та Розвитку» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції

 

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »