ГО "АВТР"

12 08 2020 Смарт Громада

Обговорення нового сайту 12 серпня

12 серпня наша команда провели дві зустрічі в рамках проєкту «#СіверськСмартГромада крок до Е-рішень та ІКТ для Громадської платформи».  

 

Перша зустріч відбулась у ДК м. Сіверськ з підприємцями, з якими ми обговорили майбутній сайт, реалізація якого запланована у межах проєкту 

 

Перш за все для початку роботи ми запитали з чим в учасників зустрічі асоціюється Сіверська Громада і під час активного діалогу знайшли декілька тем, які зацікавлять мешканців, а також з’ясували яких вебсервісів не вистачає громаді і які зможуть з’явитись вже на новому офіційному сайті.

Пізніше ми зустрілись з представниками освіти і культури, які розповіли команді нашого проєкту яким вони бачать майбутній офіційний сайт Сіверської ОТГ і які вебсервіси хочуть там побачити.
Зустріч розпочали з питання «Що ви любите в своїй громаді» з метою визначити розділи сайту для заохочення інвесторів та туристів. Приємно чути, що мешканці готові до змін і хочуть зробити сайт зручним та інноваційним.


Результатом зустрічі став заповнений ідеями з наповнення сайту фліпчарт.
«#СіверськСмартГромада стає на крок ближче до втілення в життя. Дякуємо за теплий прийом!

***
Цей проєкт реалізується ГО «Асоціація «Відродження та Розвиток» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Другий цикл семінарів Ресурсного Центру

Новий рок розпочався для команди нашої організації з проведення другого циклу семінарів у громадах Донецької області в межах проєкту «Сучасний погляд на представницьку демократію: ОСНи Донеччини», за фінансовою підтримкою Міжнародний фонд “Відродження” та European Union in Ukraine.

Дізнайся більше »

Візит Ирини Миронової, виконавчої директорки ГО «Нуль відходів Львів» до Сіверської МТГ

Тренерка Ірина Миронова, виконавча директорка ГО “Нуль Відходів Львів” завітала до Сіверської МТГ для проведення дводеннего тренінгу і зустрічі з мешканцями в межах нашого проєкту з метою втілення Концепції Нуль Відходів Стратегії громади

Дізнайся більше »

Крокуємо Стратегією розвитку

Ми починаємо новий проєкт «Крокуємо Стратегією розвитку і розробляємо «Концепцію Нуль відходів» в Сіверської громаді» з метою впровадження Стратегії розвитку Сіверської МТГ та популяризації європейських підходів до вирішення питання поводження із твердими побутовими відходами (ТПВ)

Дізнайся більше »

Стратегія Сіверської ОТГ до 2027 року

Наявність обґрунтованого розділу щодо захисту довкілля в Стратегії розвитку Сіверської громади до 2027 року та міської бюджетної програми дозволить побудувати більш якісну комунікацію з донорами, обласними та державними фондами для вирішення проблем.

Дізнайся більше »

Місцева екологічна конференція “Сіверська еко громада 2027”

26 жовтня відбулась Місцева екологічна конференція «Сіверська еко громада 2027 –перспективи розвитку громади та забезпечення сталого управління природними ресурсами», на якої були підведені підсумки річного напрацювання та розробки Стратегії розвитку Сіверської МТГ.

Дізнайся більше »