ГО "АВТР"

12 08 2020 Смарт Громада

Обговорення нового сайту 12 серпня

12 серпня наша команда провели дві зустрічі в рамках проєкту «#СіверськСмартГромада крок до Е-рішень та ІКТ для Громадської платформи».  

 

Перша зустріч відбулась у ДК м. Сіверськ з підприємцями, з якими ми обговорили майбутній сайт, реалізація якого запланована у межах проєкту 

 

Перш за все для початку роботи ми запитали з чим в учасників зустрічі асоціюється Сіверська Громада і під час активного діалогу знайшли декілька тем, які зацікавлять мешканців, а також з’ясували яких вебсервісів не вистачає громаді і які зможуть з’явитись вже на новому офіційному сайті.

Пізніше ми зустрілись з представниками освіти і культури, які розповіли команді нашого проєкту яким вони бачать майбутній офіційний сайт Сіверської ОТГ і які вебсервіси хочуть там побачити.
Зустріч розпочали з питання «Що ви любите в своїй громаді» з метою визначити розділи сайту для заохочення інвесторів та туристів. Приємно чути, що мешканці готові до змін і хочуть зробити сайт зручним та інноваційним.


Результатом зустрічі став заповнений ідеями з наповнення сайту фліпчарт.
«#СіверськСмартГромада стає на крок ближче до втілення в життя. Дякуємо за теплий прийом!

***
Цей проєкт реалізується ГО «Асоціація «Відродження та Розвиток» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »