ГО "АВТР"

Презентація проєкту

Заключний захід за проєктом “Майстерня доброго самоврядування”

25 лютого 2020 року в Сіверській міській раді відбулась заключна презентація проекту «Майстерня доброго врядування –прозорість та відкритість. Електронне врядування для контролю бюджету громади – це можливо». Були підведені підсумки проекту, презентовані досягнення, сплановані кроки на майбутнє.

Міській голова Масюженко В.А, зазначив що завдяки таким проектам громада стає більш активною, грамотною та відповідальною. Ще раз під підкреслив що тільки обізнана громада співпрацює на рівні з місцевою владою та спроможна вирішувати складні завдання. Закликав всіх долучатись до подання заявок на бюджет участі. Висловив надію що, перший рік застосування такого знакового інструменту участі громадян в розвитку громади, пройде успішно та на наступний рік вже можливо буде пропонувати збільшувати суму бюджету участі.

Подякував команді проекту ГО «Асоціація «Відродження та розвиток», а особисто Головкіної Олені та висловів надію, що співпраця буде продовжуватись. На заході були присутні представники ОМС, депутати міської ради, в.о. старости, жителі Сіверської ОТГ з активною громадською позицією.

4 березня презентація проєкту відбулась у Соледарській міській раді.

Цього дня також стартував перший етап Бюджету участі в громаді, на круглому столі секретар Соледарської міської ради Світлана Редченко зазначила, що впровадження “Бюджету участі” дозволяє розвивати громаду в співпраці з мешканцями, які не згодні буди осторонь та приймають активну участь в реалізації змін найкраще. Саме в таких ситуаціях на допомогу приходять навчальні програми, які реалізує команда проєкту ГО «Асоціація «Відродження та розвиток».

В усіх дев’яті старостинских округах Соледарської громади були проведені навчальні тренінги-практикуми, які навчили мешканців підходам прозорості та відкритості бюджетних процесів, мотивували приймати активну участь в житті громади, в обговореннях і в реалізації місцевих ініціатив.

Були обговорені досягнення та сплановані кроки на майбутню співпрацю. Ще раз висловили підсумки, що завдяки таким проєктам громада стає більш активною, грамотною та відповідальною. Учасники заходу подякували команді проекту ГО «Асоціація «Відродження та розвиток», а особисто Головкіної Олені та висловили надію, що співпраця буде продовжуватись і старт конкурсу “Бюджет участі” потребує участі всіх зацікавлених партнерів.

На заході були присутні представники ОМС, депутати міської ради, жителі Соледарської ОТГ з активною громадською позицією.

Проєкт доходить кінця, але завдання які стоять перед нами всіма ще потребують уваги, співпраці та наполегливості для більш сталого розвитку як громад і України.

 Дякуємо всім учасникам за плідну співпрацю на користь розвитку громади. До нових зустрічей.
 
Цей проєкт реалізован за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Другий цикл семінарів Ресурсного Центру

Новий рок розпочався для команди нашої організації з проведення другого циклу семінарів у громадах Донецької області в межах проєкту «Сучасний погляд на представницьку демократію: ОСНи Донеччини», за фінансовою підтримкою Міжнародний фонд “Відродження” та European Union in Ukraine.

Дізнайся більше »

Візит Ирини Миронової, виконавчої директорки ГО «Нуль відходів Львів» до Сіверської МТГ

Тренерка Ірина Миронова, виконавча директорка ГО “Нуль Відходів Львів” завітала до Сіверської МТГ для проведення дводеннего тренінгу і зустрічі з мешканцями в межах нашого проєкту з метою втілення Концепції Нуль Відходів Стратегії громади

Дізнайся більше »

Крокуємо Стратегією розвитку

Ми починаємо новий проєкт «Крокуємо Стратегією розвитку і розробляємо «Концепцію Нуль відходів» в Сіверської громаді» з метою впровадження Стратегії розвитку Сіверської МТГ та популяризації європейських підходів до вирішення питання поводження із твердими побутовими відходами (ТПВ)

Дізнайся більше »

Стратегія Сіверської ОТГ до 2027 року

Наявність обґрунтованого розділу щодо захисту довкілля в Стратегії розвитку Сіверської громади до 2027 року та міської бюджетної програми дозволить побудувати більш якісну комунікацію з донорами, обласними та державними фондами для вирішення проблем.

Дізнайся більше »

Місцева екологічна конференція “Сіверська еко громада 2027”

26 жовтня відбулась Місцева екологічна конференція «Сіверська еко громада 2027 –перспективи розвитку громади та забезпечення сталого управління природними ресурсами», на якої були підведені підсумки річного напрацювання та розробки Стратегії розвитку Сіверської МТГ.

Дізнайся більше »