ГО "АВТР"

Соледарська ОТГ.  Парасковіївський старостінський округ.

Тренінги в Соледарській ОТГ

І знову наша команда тренерів поїхала до периферійних громад з інформацією на тему контролі влади і бюджетного процесу. Цей тренінг, який містить теоретичну і практичну частину проводиться в рамах проекту «Майстерня доброго врядування –прозорість та відкритість. Електронне врядування для контролю бюджету громади – це можливо».
Остатній тренінг в Соледарській ОТГ в рамах проекту відбувся 28 січня. Під час тренінгу ми встигли не тільки розповісти про можливостях використання публічної інформації для контролю бюджетного процесу, але і побачити цей процес на практиці.
Дякуємо всім учасникам за плідну співпрацю на користь розвитку громади.
 
Цей проєкт реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).
 

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Центр допомоги переселенцям

Інформаційна –консультаційна допомога, співпраця з гуманітарними міжнародними місіями та фондами, допомога в працевлаштуванні, відновлення та створення бізнесу для ВПО. Запрацював в листопаді 2014 року за

Дізнайся більше »

Проєкт: “Експертна допомога Сіверській ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля” “

Проєкт «Експертна допомога громаді Сіверської ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в

Дізнайся більше »