ГО "АВТР"

Соледарська ОТГ.  Парасковіївський старостінський округ.

Тренінги в Соледарській ОТГ

І знову наша команда тренерів поїхала до периферійних громад з інформацією на тему контролі влади і бюджетного процесу. Цей тренінг, який містить теоретичну і практичну частину проводиться в рамах проекту «Майстерня доброго врядування –прозорість та відкритість. Електронне врядування для контролю бюджету громади – це можливо».
Остатній тренінг в Соледарській ОТГ в рамах проекту відбувся 28 січня. Під час тренінгу ми встигли не тільки розповісти про можливостях використання публічної інформації для контролю бюджетного процесу, але і побачити цей процес на практиці.
Дякуємо всім учасникам за плідну співпрацю на користь розвитку громади.
 
Цей проєкт реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).
 

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »