ГО "АВТР"

24 січня с. Роздолівка

24 січня тренінг Соледарська ОТГ

24 січня команда нашої ГО провела практичне заняття з представниками Роздолівської громади Соледарської ОТГ в рамах проекту «Майстерня доброго врядування –прозорість та відкритість. Електронне врядування для контролю бюджету громади – це можливо».
Підчас тренінгу ми розповіли о нових підходах та технологіях спілкування з владою та підвищили теоретичні знання які допоможуть сформувати впровадження в громаді громадського бюджету.
Під час практичної частини присутні виразили свій оптимістичний настрій щодо прозорості бюджетного процесу. «Замало бути просто активним. Треба шукати інформацію і діяти» – повідомила активістка\мешканка с. Роздолівка.
Дякуємо всім учасникам за плідну співпрацю на користь розвитку громади.
Цей проєкт реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Центр допомоги переселенцям

Інформаційна –консультаційна допомога, співпраця з гуманітарними міжнародними місіями та фондами, допомога в працевлаштуванні, відновлення та створення бізнесу для ВПО. Запрацював в листопаді 2014 року за

Дізнайся більше »

Проєкт: “Експертна допомога Сіверській ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля” “

Проєкт «Експертна допомога громаді Сіверської ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в

Дізнайся більше »