ГО "АВТР"

Тренінг с. Мініківка, Соледарська ОТГ

Тренінг с. Міньківка, Соледарська ОТГ

Вчора, 22 січня наша команда також приїхала до с. Міньківка в рамах проекту «Майстерня доброго врядування –прозорість та відкритість. Електронне врядування для контролю бюджету громади – це можливо».

Тренери розповіли о можливостях використання публічної інформації для контролю бюджетного процесу і разом з нами прийняли участь в розробці бюджету громади за допомогою сервісу «Симулятор бюджету ОТГ» на платформі «Ціна держави».

Під час перерви вони мали змогу висловити свої ідеї і подальший розвиток диджіталізації публічної інформації. Проектом передбачено робота з зацікавленими мешканцями громад, у тому числі в периферійних селах, в отриманні цих знань, надання практичних навичок користування особистими пристроями для більш прозорого та підзвітного спілкування з місцевою владою.
Дякуємо всім учасникам за плідну співпрацю на користь розвитку громади.

Проєкт реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »