ГО "АВТР"

82668084_1070054570011858_2298821171476430848_n

Тренінги у Соледарській ОТГ

Тренінги у Соледарській ОТГ

Нарешті новорічні свята закінчились! Починаємо рік з цікавих зустрічей та корисної інформації.

Відпрацювали з Берестівським та Яковлівськм старостинськими округами Соледарської ОТГв рамках проекту «Майстерня доброго врядування –прозорість та відкритість. Електронне врядування для контролю бюджету громади – це можливо»

Тренінги стали цікавою подією для мешканців громади. Це, мабуть, перший проєкт, який проводить заняття саме в периферійних громадах. В першій частині зустрічі ми розповіли доступною мовою складні та на перший погляд незрозумілі бюджетні процесию Все стає можливим, якщо є зацікавленість та бажання розібратись.

Практичні вправи по пошуку інформації в інтернеті та більшу обізнаність про бюджетну прозорість та міські фінанси стали корисними для місцевих мешканців.

 

📌Заходи проводяться громадською організацією «Асоціація «Відродження та розвиток» , що виконується в контексті Програми ПРООН «Відновлення та розбудови миру», за фінансової підтримки Швейцарського агентства розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida). На заході були присутні: старости та інші представники ОМС та громадськості.

Дякуємо всім учасникам за плідну співпрацю на користь розвитку громади.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Центр допомоги переселенцям

Інформаційна –консультаційна допомога, співпраця з гуманітарними міжнародними місіями та фондами, допомога в працевлаштуванні, відновлення та створення бізнесу для ВПО. Запрацював в листопаді 2014 року за

Дізнайся більше »

Проєкт: “Експертна допомога Сіверській ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля” “

Проєкт «Експертна допомога громаді Сіверської ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в

Дізнайся більше »