ГО "АВТР"

82668084_1070054570011858_2298821171476430848_n

Тренінги у Соледарській ОТГ

Тренінги у Соледарській ОТГ

Нарешті новорічні свята закінчились! Починаємо рік з цікавих зустрічей та корисної інформації.

Відпрацювали з Берестівським та Яковлівськм старостинськими округами Соледарської ОТГв рамках проекту «Майстерня доброго врядування –прозорість та відкритість. Електронне врядування для контролю бюджету громади – це можливо»

Тренінги стали цікавою подією для мешканців громади. Це, мабуть, перший проєкт, який проводить заняття саме в периферійних громадах. В першій частині зустрічі ми розповіли доступною мовою складні та на перший погляд незрозумілі бюджетні процесию Все стає можливим, якщо є зацікавленість та бажання розібратись.

Практичні вправи по пошуку інформації в інтернеті та більшу обізнаність про бюджетну прозорість та міські фінанси стали корисними для місцевих мешканців.

 

📌Заходи проводяться громадською організацією «Асоціація «Відродження та розвиток» , що виконується в контексті Програми ПРООН «Відновлення та розбудови миру», за фінансової підтримки Швейцарського агентства розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida). На заході були присутні: старости та інші представники ОМС та громадськості.

Дякуємо всім учасникам за плідну співпрацю на користь розвитку громади.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Другий цикл семінарів Ресурсного Центру

Новий рок розпочався для команди нашої організації з проведення другого циклу семінарів у громадах Донецької області в межах проєкту «Сучасний погляд на представницьку демократію: ОСНи Донеччини», за фінансовою підтримкою Міжнародний фонд “Відродження” та European Union in Ukraine.

Дізнайся більше »

Візит Ирини Миронової, виконавчої директорки ГО «Нуль відходів Львів» до Сіверської МТГ

Тренерка Ірина Миронова, виконавча директорка ГО “Нуль Відходів Львів” завітала до Сіверської МТГ для проведення дводеннего тренінгу і зустрічі з мешканцями в межах нашого проєкту з метою втілення Концепції Нуль Відходів Стратегії громади

Дізнайся більше »

Крокуємо Стратегією розвитку

Ми починаємо новий проєкт «Крокуємо Стратегією розвитку і розробляємо «Концепцію Нуль відходів» в Сіверської громаді» з метою впровадження Стратегії розвитку Сіверської МТГ та популяризації європейських підходів до вирішення питання поводження із твердими побутовими відходами (ТПВ)

Дізнайся більше »

Стратегія Сіверської ОТГ до 2027 року

Наявність обґрунтованого розділу щодо захисту довкілля в Стратегії розвитку Сіверської громади до 2027 року та міської бюджетної програми дозволить побудувати більш якісну комунікацію з донорами, обласними та державними фондами для вирішення проблем.

Дізнайся більше »

Місцева екологічна конференція “Сіверська еко громада 2027”

26 жовтня відбулась Місцева екологічна конференція «Сіверська еко громада 2027 –перспективи розвитку громади та забезпечення сталого управління природними ресурсами», на якої були підведені підсумки річного напрацювання та розробки Стратегії розвитку Сіверської МТГ.

Дізнайся більше »