ГО "АВТР"

news_3

11 грудня 2019 року «Бюджетні процеси, моніторинг та громадський контроль»

В Солідарі розбиралися с бюджетними процесами. Як долучити громаду? Зробити складню інформацію зрозумілою та простою. Вивчали успішні кейси громад які вже не один рік користуються бюджетом участі.

Експерт Тетяна Кирилова на прикладах громад Луганщини помогла розібратись з різними системами відбору конкурсних ідей для фінансування з бюджету участі. Семінар проводився в рамках реалізації проекту «Майстерня доброго врядування – прозорість та відкритість. Електронне врядування для контролю бюджету громади – це можливо», що підтримано ПРОГРАМОЮ ООН ІЗ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗБУДОВИ МИРУ. КОМПОНЕНТ ІІ: МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ ТА РЕФОРМА З ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ..

11 грудня 2019 року в ДК Соледарської місцевої ради відбувся семінар «Бюджетні процеси, моніторинг та громадський контроль» на якому учасники змогли отримати необхідні знання та інструменти для аналізу належного використання публічних фінансів та проведення громадського контролю за формуванням та реалізацією місцевого бюджету.

Ця публікація була підготовлена в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).#UNRPP #SDC #Sida

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »