ГО "АВТР"

energy

В БАХМУТІ СТАРТУЄ ПРОЕКТ ДЛЯ ОСББ ПО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

На зустрічі керівник проекту Бєлік Денис розповів про важливість цього проекту для міста Бахмуту, саме для зростаючої мережі ОСББ. В рамках проекту будуть проводитися тренінги для представників ОСББ, і за весь період проекту, який буде тривати п’ять місяців, заплановано навчити 100 представників ОСББ з питань енергоефективності. Будуть запрошені експертні тренери, які мають великий досвід з питань енергоефективності будинків, а саме Лавренюк П., Сабатюк Ю., Лук’яник М., Масленніков О.

В Бахмуті стартує проект для ОСББ по енергоефективності

 

 

«Ми впевнені, що цей проект підвищить рівень обізнаності представників ОСББ з енергоефективності та завдяки зусиллям нашої команди, ми зможемо збудувати міст можливостей для ОСББ для вдалої участі в програмі «Теплі кредити», щоб мешканці багатоповерхових будинків жили в теплих та економних будинках» – наголосив Бєлік Денис, керівник проекту.

 

В Бахмуті стартує проект для ОСББ по енергоефективності

Також, важливим етапом проекту буде проведення енергоаудиту за допомогою тепловізору для тих домів, голови яких пройшли тренінги. Всі ці заходи націлені на те, щоб ОСББ мотивувати подаватися до програми «Теплі кредити», які можна отримати в Ощадбанку, який є партнером в цьому проекті.

 

Після проведення цих заходів, буде організована заключна конференція, на яку будуть запрошені як місцеві представники ОСББ так і зі всієї Донецької області, де будуть обговорюватися питання енергоефективності ОСББ в Донецькій області.

 

Проект «ОСББ в м.Бахмут: навчатись, змінюватись, діяти», який реалізує Громадська організація «Асоціація «Відродження та розвиток» в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Проведення цього заходу стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »