ГО "АВТР"

energy

В БАХМУТІ СТАРТУЄ ПРОЕКТ ДЛЯ ОСББ ПО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

На зустрічі керівник проекту Бєлік Денис розповів про важливість цього проекту для міста Бахмуту, саме для зростаючої мережі ОСББ. В рамках проекту будуть проводитися тренінги для представників ОСББ, і за весь період проекту, який буде тривати п’ять місяців, заплановано навчити 100 представників ОСББ з питань енергоефективності. Будуть запрошені експертні тренери, які мають великий досвід з питань енергоефективності будинків, а саме Лавренюк П., Сабатюк Ю., Лук’яник М., Масленніков О.

В Бахмуті стартує проект для ОСББ по енергоефективності

 

 

«Ми впевнені, що цей проект підвищить рівень обізнаності представників ОСББ з енергоефективності та завдяки зусиллям нашої команди, ми зможемо збудувати міст можливостей для ОСББ для вдалої участі в програмі «Теплі кредити», щоб мешканці багатоповерхових будинків жили в теплих та економних будинках» – наголосив Бєлік Денис, керівник проекту.

 

В Бахмуті стартує проект для ОСББ по енергоефективності

Також, важливим етапом проекту буде проведення енергоаудиту за допомогою тепловізору для тих домів, голови яких пройшли тренінги. Всі ці заходи націлені на те, щоб ОСББ мотивувати подаватися до програми «Теплі кредити», які можна отримати в Ощадбанку, який є партнером в цьому проекті.

 

Після проведення цих заходів, буде організована заключна конференція, на яку будуть запрошені як місцеві представники ОСББ так і зі всієї Донецької області, де будуть обговорюватися питання енергоефективності ОСББ в Донецькій області.

 

Проект «ОСББ в м.Бахмут: навчатись, змінюватись, діяти», який реалізує Громадська організація «Асоціація «Відродження та розвиток» в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Проведення цього заходу стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Другий цикл семінарів Ресурсного Центру

Новий рок розпочався для команди нашої організації з проведення другого циклу семінарів у громадах Донецької області в межах проєкту «Сучасний погляд на представницьку демократію: ОСНи Донеччини», за фінансовою підтримкою Міжнародний фонд “Відродження” та European Union in Ukraine.

Дізнайся більше »

Візит Ирини Миронової, виконавчої директорки ГО «Нуль відходів Львів» до Сіверської МТГ

Тренерка Ірина Миронова, виконавча директорка ГО “Нуль Відходів Львів” завітала до Сіверської МТГ для проведення дводеннего тренінгу і зустрічі з мешканцями в межах нашого проєкту з метою втілення Концепції Нуль Відходів Стратегії громади

Дізнайся більше »

Крокуємо Стратегією розвитку

Ми починаємо новий проєкт «Крокуємо Стратегією розвитку і розробляємо «Концепцію Нуль відходів» в Сіверської громаді» з метою впровадження Стратегії розвитку Сіверської МТГ та популяризації європейських підходів до вирішення питання поводження із твердими побутовими відходами (ТПВ)

Дізнайся більше »

Стратегія Сіверської ОТГ до 2027 року

Наявність обґрунтованого розділу щодо захисту довкілля в Стратегії розвитку Сіверської громади до 2027 року та міської бюджетної програми дозволить побудувати більш якісну комунікацію з донорами, обласними та державними фондами для вирішення проблем.

Дізнайся більше »

Місцева екологічна конференція “Сіверська еко громада 2027”

26 жовтня відбулась Місцева екологічна конференція «Сіверська еко громада 2027 –перспективи розвитку громади та забезпечення сталого управління природними ресурсами», на якої були підведені підсумки річного напрацювання та розробки Стратегії розвитку Сіверської МТГ.

Дізнайся більше »