ГО "АВТР"

демократия

КРУГЛЫЙ СТОЛ «БАХМУТ. ПЕРСПЕКТИВЫ РАЗВИТИЯ ОРГАНОВ САМООРГАНИЗАЦИИ НАСЕЛЕНИЯ И МЕСТНОЙ ДЕМОКРАТИИ.»

28 апреля 2016 года в Малом зале Бахмутского городского совета проходил Круглый стол

  «Бахмут. Перспективы развития органов самоорганизации населения и местной демократии.»

В мероприятии принимали участие заместитель городского головы  Головкина Е.А., директор Донецкого областного ресурсного центра Опалюк Н.Л., активисты Бахмута и Бахмутского района.

В ходе встречи были подведены итоги работы Донецкого областного ресурсного центра, его взаимодействие с местной властью и активистами громады. Надежда Леонидовна Опалюк (директор ДОРЦ) провела презентацию деятельности за 2015 год. В рамках деятельности  ДОРЦ наши активисты побывали в разных регионах Украины, где перенимали опыт своих коллег.

В конце встречи каждый предложил свои пути развития местной демократии в регионе.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Другий цикл семінарів Ресурсного Центру

Новий рок розпочався для команди нашої організації з проведення другого циклу семінарів у громадах Донецької області в межах проєкту «Сучасний погляд на представницьку демократію: ОСНи Донеччини», за фінансовою підтримкою Міжнародний фонд “Відродження” та European Union in Ukraine.

Дізнайся більше »

Візит Ирини Миронової, виконавчої директорки ГО «Нуль відходів Львів» до Сіверської МТГ

Тренерка Ірина Миронова, виконавча директорка ГО “Нуль Відходів Львів” завітала до Сіверської МТГ для проведення дводеннего тренінгу і зустрічі з мешканцями в межах нашого проєкту з метою втілення Концепції Нуль Відходів Стратегії громади

Дізнайся більше »

Крокуємо Стратегією розвитку

Ми починаємо новий проєкт «Крокуємо Стратегією розвитку і розробляємо «Концепцію Нуль відходів» в Сіверської громаді» з метою впровадження Стратегії розвитку Сіверської МТГ та популяризації європейських підходів до вирішення питання поводження із твердими побутовими відходами (ТПВ)

Дізнайся більше »

Стратегія Сіверської ОТГ до 2027 року

Наявність обґрунтованого розділу щодо захисту довкілля в Стратегії розвитку Сіверської громади до 2027 року та міської бюджетної програми дозволить побудувати більш якісну комунікацію з донорами, обласними та державними фондами для вирішення проблем.

Дізнайся більше »

Місцева екологічна конференція “Сіверська еко громада 2027”

26 жовтня відбулась Місцева екологічна конференція «Сіверська еко громада 2027 –перспективи розвитку громади та забезпечення сталого управління природними ресурсами», на якої були підведені підсумки річного напрацювання та розробки Стратегії розвитку Сіверської МТГ.

Дізнайся більше »