ГО "АВТР"

osn

НОВОСТИ ОСН

16 марта  2016 года  в г. Бахмуте,  состоялась встреча  представителей органов самоорганизации  населения города, депутатов  городского совета  с  руководителями : областного ресурсного  центра  Опалюк  Надеждой  и  Всеукраинской  организации  «Ассоциация  поддержки органов самоорганизации населения»  Андреем Крупником.

Новости ОСН

 

Заместитель городского головы Елена Головкина,  поприветствовала присутствующих и поблагодарила всех представителей ОСН  за активную работу с населением города, а Андрея Крупника за практическую, системную помощь в организации интересных мероприятий по развитию и поддержке   движения ОСН.

Черникова Татьяна начальник организационного отдела  отметила, что благодаря  совместной работе  с Всеукраинской организацией на сессии городского совета была принята Программа развития ОСН  на период до 2020 года, которая была разработана и представлена совместно с областным ресурсным центром. Также затронула проблемные моменты в вопросе  объединения  громад.

В ходе живого общения участники встречи обсудили интересующие их вопросы  и  определили направления  работы  на 2016  год.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Другий цикл семінарів Ресурсного Центру

Новий рок розпочався для команди нашої організації з проведення другого циклу семінарів у громадах Донецької області в межах проєкту «Сучасний погляд на представницьку демократію: ОСНи Донеччини», за фінансовою підтримкою Міжнародний фонд “Відродження” та European Union in Ukraine.

Дізнайся більше »

Візит Ирини Миронової, виконавчої директорки ГО «Нуль відходів Львів» до Сіверської МТГ

Тренерка Ірина Миронова, виконавча директорка ГО “Нуль Відходів Львів” завітала до Сіверської МТГ для проведення дводеннего тренінгу і зустрічі з мешканцями в межах нашого проєкту з метою втілення Концепції Нуль Відходів Стратегії громади

Дізнайся більше »

Крокуємо Стратегією розвитку

Ми починаємо новий проєкт «Крокуємо Стратегією розвитку і розробляємо «Концепцію Нуль відходів» в Сіверської громаді» з метою впровадження Стратегії розвитку Сіверської МТГ та популяризації європейських підходів до вирішення питання поводження із твердими побутовими відходами (ТПВ)

Дізнайся більше »

Стратегія Сіверської ОТГ до 2027 року

Наявність обґрунтованого розділу щодо захисту довкілля в Стратегії розвитку Сіверської громади до 2027 року та міської бюджетної програми дозволить побудувати більш якісну комунікацію з донорами, обласними та державними фондами для вирішення проблем.

Дізнайся більше »

Місцева екологічна конференція “Сіверська еко громада 2027”

26 жовтня відбулась Місцева екологічна конференція «Сіверська еко громада 2027 –перспективи розвитку громади та забезпечення сталого управління природними ресурсами», на якої були підведені підсумки річного напрацювання та розробки Стратегії розвитку Сіверської МТГ.

Дізнайся більше »