ГО "АВТР"

prava

ПРАВА ЛЮДИНИ ТА МІСЦЕВА ДЕМОКРАТІЯ

Права людини та місцева демократія

 

З 11 по 14 березня 2016 року в місті Чернігові в Домі прав людини проходив тренінг  в рамках проекту  «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за підтримки Європейського союзу під назвою «Права людини та місцева демократія».

 

У перший день тренінгу учасників ознайомив з історії еволюції, прав людини та місцевою демократією Роман Романов (фонд «Відродження», директор напрямку «Людина і правосуддя»).

Права людини та місцева демократія

 

 

Далі було розглянуто види  місцевої демократії на прикладах США та Англії. Тренер зауважив, що окремим розділом прав людини є права дитини, тому що дитина – це маленький громадянин, який має свої права та свободи.

 

Права людини та місцева демократія

 

На другий день учасникам розповіли про інстанцію, до якої звертається людина, коли її права порушують – про суд.

Темою третього дня стало використання міжнародних стандартів захисту прав людини.

 

Як розказали учасникам, найвищою інстанцією з захисту прав людини є Європейський суд. До нього  можна звернутися лише після того, коли пройдеш усі судові рівні своєї країни. Було розглянуто кілька прикладів справ Європейського суду . Потім була робота в групах, де кожен міг відчути себе суддею, заявником чи відповідачем.

 

Права людини та місцева демократія

 

Систематизував знання, які отримали учасники, підсумки тренінгу провели на 4 день .

Лілія Дудник, член ГО «Асоціація «Відродження та розвиток» взяла активну участь у тренінгу, а також набулася нових знань та навиків з захисту прав людини та місцевої демократії.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Центр допомоги переселенцям

Інформаційна –консультаційна допомога, співпраця з гуманітарними міжнародними місіями та фондами, допомога в працевлаштуванні, відновлення та створення бізнесу для ВПО. Запрацював в листопаді 2014 року за

Дізнайся більше »

Проєкт: “Експертна допомога Сіверській ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля” “

Проєкт «Експертна допомога громаді Сіверської ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в

Дізнайся більше »