ГО "АВТР"

prava

ПРАВА ЛЮДИНИ ТА МІСЦЕВА ДЕМОКРАТІЯ

Права людини та місцева демократія

 

З 11 по 14 березня 2016 року в місті Чернігові в Домі прав людини проходив тренінг  в рамках проекту  «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за підтримки Європейського союзу під назвою «Права людини та місцева демократія».

 

У перший день тренінгу учасників ознайомив з історії еволюції, прав людини та місцевою демократією Роман Романов (фонд «Відродження», директор напрямку «Людина і правосуддя»).

Права людини та місцева демократія

 

 

Далі було розглянуто види  місцевої демократії на прикладах США та Англії. Тренер зауважив, що окремим розділом прав людини є права дитини, тому що дитина – це маленький громадянин, який має свої права та свободи.

 

Права людини та місцева демократія

 

На другий день учасникам розповіли про інстанцію, до якої звертається людина, коли її права порушують – про суд.

Темою третього дня стало використання міжнародних стандартів захисту прав людини.

 

Як розказали учасникам, найвищою інстанцією з захисту прав людини є Європейський суд. До нього  можна звернутися лише після того, коли пройдеш усі судові рівні своєї країни. Було розглянуто кілька прикладів справ Європейського суду . Потім була робота в групах, де кожен міг відчути себе суддею, заявником чи відповідачем.

 

Права людини та місцева демократія

 

Систематизував знання, які отримали учасники, підсумки тренінгу провели на 4 день .

Лілія Дудник, член ГО «Асоціація «Відродження та розвиток» взяла активну участь у тренінгу, а також набулася нових знань та навиків з захисту прав людини та місцевої демократії.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Другий цикл семінарів Ресурсного Центру

Новий рок розпочався для команди нашої організації з проведення другого циклу семінарів у громадах Донецької області в межах проєкту «Сучасний погляд на представницьку демократію: ОСНи Донеччини», за фінансовою підтримкою Міжнародний фонд “Відродження” та European Union in Ukraine.

Дізнайся більше »

Візит Ирини Миронової, виконавчої директорки ГО «Нуль відходів Львів» до Сіверської МТГ

Тренерка Ірина Миронова, виконавча директорка ГО “Нуль Відходів Львів” завітала до Сіверської МТГ для проведення дводеннего тренінгу і зустрічі з мешканцями в межах нашого проєкту з метою втілення Концепції Нуль Відходів Стратегії громади

Дізнайся більше »

Крокуємо Стратегією розвитку

Ми починаємо новий проєкт «Крокуємо Стратегією розвитку і розробляємо «Концепцію Нуль відходів» в Сіверської громаді» з метою впровадження Стратегії розвитку Сіверської МТГ та популяризації європейських підходів до вирішення питання поводження із твердими побутовими відходами (ТПВ)

Дізнайся більше »

Стратегія Сіверської ОТГ до 2027 року

Наявність обґрунтованого розділу щодо захисту довкілля в Стратегії розвитку Сіверської громади до 2027 року та міської бюджетної програми дозволить побудувати більш якісну комунікацію з донорами, обласними та державними фондами для вирішення проблем.

Дізнайся більше »

Місцева екологічна конференція “Сіверська еко громада 2027”

26 жовтня відбулась Місцева екологічна конференція «Сіверська еко громада 2027 –перспективи розвитку громади та забезпечення сталого управління природними ресурсами», на якої були підведені підсумки річного напрацювання та розробки Стратегії розвитку Сіверської МТГ.

Дізнайся більше »