ГО "АВТР"

яніек

ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ ДИРЕКТОРА ДОНЕЦЬКОГО ОБЛАСНОГО РЕСУРСНОГО ЦЕНТРА В МІСТІ МАРІУПОЛЬ

Відбулась зустріч директора  Донецького обласного ресурсного центра в місті Маріуполь

  26 лютого 2016 року директор  Донецького обласного ресурсного центра Надія Опалюк здійснила робочий візит до міста Маріуполя.

Відбулась зустріч директора  Донецького обласного ресурсного центра в місті Маріуполь

 

В рамках візиту відбулася зустріч з заступником міського голови міста Маріуполя Олександром Голтвенко, на якій  пройшло обговорення планів розвитку ОСН та ОСББ, після чого Надія Опалюк провела зустріч з виконавчим директором ОО «Фонд розвитку Маріуполя»Тетяной Ломакіной та представник профільного департаменту Романом Кузьмуком.

В ході зустрічі було обговорено визначення механізму роботи місцевих органів самоорганізації населення та способів взаємодії між ними, обговорення подальших планів та обмін методичною літературою.

Наприкінці зустрічі було прийнято рішення провести опитування серед ОСНів для визначення пріоритетних тем для проведення тренінгів та семінарів для них.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Центр допомоги переселенцям

Інформаційна –консультаційна допомога, співпраця з гуманітарними міжнародними місіями та фондами, допомога в працевлаштуванні, відновлення та створення бізнесу для ВПО. Запрацював в листопаді 2014 року за

Дізнайся більше »

Проєкт: “Експертна допомога Сіверській ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля” “

Проєкт «Експертна допомога громаді Сіверської ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в

Дізнайся більше »