ГО "АВТР"

яніек

ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ ДИРЕКТОРА ДОНЕЦЬКОГО ОБЛАСНОГО РЕСУРСНОГО ЦЕНТРА В МІСТІ МАРІУПОЛЬ

Відбулась зустріч директора  Донецького обласного ресурсного центра в місті Маріуполь

  26 лютого 2016 року директор  Донецького обласного ресурсного центра Надія Опалюк здійснила робочий візит до міста Маріуполя.

Відбулась зустріч директора  Донецького обласного ресурсного центра в місті Маріуполь

 

В рамках візиту відбулася зустріч з заступником міського голови міста Маріуполя Олександром Голтвенко, на якій  пройшло обговорення планів розвитку ОСН та ОСББ, після чого Надія Опалюк провела зустріч з виконавчим директором ОО «Фонд розвитку Маріуполя»Тетяной Ломакіной та представник профільного департаменту Романом Кузьмуком.

В ході зустрічі було обговорено визначення механізму роботи місцевих органів самоорганізації населення та способів взаємодії між ними, обговорення подальших планів та обмін методичною літературою.

Наприкінці зустрічі було прийнято рішення провести опитування серед ОСНів для визначення пріоритетних тем для проведення тренінгів та семінарів для них.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Другий цикл семінарів Ресурсного Центру

Новий рок розпочався для команди нашої організації з проведення другого циклу семінарів у громадах Донецької області в межах проєкту «Сучасний погляд на представницьку демократію: ОСНи Донеччини», за фінансовою підтримкою Міжнародний фонд “Відродження” та European Union in Ukraine.

Дізнайся більше »

Візит Ирини Миронової, виконавчої директорки ГО «Нуль відходів Львів» до Сіверської МТГ

Тренерка Ірина Миронова, виконавча директорка ГО “Нуль Відходів Львів” завітала до Сіверської МТГ для проведення дводеннего тренінгу і зустрічі з мешканцями в межах нашого проєкту з метою втілення Концепції Нуль Відходів Стратегії громади

Дізнайся більше »

Крокуємо Стратегією розвитку

Ми починаємо новий проєкт «Крокуємо Стратегією розвитку і розробляємо «Концепцію Нуль відходів» в Сіверської громаді» з метою впровадження Стратегії розвитку Сіверської МТГ та популяризації європейських підходів до вирішення питання поводження із твердими побутовими відходами (ТПВ)

Дізнайся більше »

Стратегія Сіверської ОТГ до 2027 року

Наявність обґрунтованого розділу щодо захисту довкілля в Стратегії розвитку Сіверської громади до 2027 року та міської бюджетної програми дозволить побудувати більш якісну комунікацію з донорами, обласними та державними фондами для вирішення проблем.

Дізнайся більше »

Місцева екологічна конференція “Сіверська еко громада 2027”

26 жовтня відбулась Місцева екологічна конференція «Сіверська еко громада 2027 –перспективи розвитку громади та забезпечення сталого управління природними ресурсами», на якої були підведені підсумки річного напрацювання та розробки Стратегії розвитку Сіверської МТГ.

Дізнайся більше »