ГО "АВТР"

ьщи

ПРОЙШОВ ТРЕТІЙ СЕМІНАР «ШКОЛИ СОЦІАЛЬНОЇ МОБІЛІЗАЦІЇ»

24 лютого  пройшов останній, третій семінар в рамках проекту «Школа соціальної мобілізації. Створюємо та контролюємо зміни» для представників бюджетних установ та підприємств.

На заході зібрались: представники громадської організації «Відродження та розвиток»,заступник міського голови Олена Головкіна, а також небайдужі члени міської громади, які прагнуть покращити рівень життя своєю активною життєвою позицією.

Представникам  трудового та профспілкового активу розповіли про громадські організації, в тому числі й про нашу, їх роль та значення в суспільному житті.

Директор Донецького обласного ресурсного центру Надія Опалюк та на прикладі інших міст  розповіла про користь самоорганізації населення та взаємодію мешканців міста для покращення рівню життя своїх місцевих громад, а Олена Головкіна роз’яснила присутнім щодо питань створення ініціативних груп та алгоритму подальшого вирішення цими групами проблемних питань .

Наприкінці зустрічі пройшло обговорення  шляхів вирішення проблем нашої громади, а представники Школи соціальної мобілізації відповіли на питання жителів громади.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »