ГО "АВТР"

ьщи

ПРОЙШОВ ТРЕТІЙ СЕМІНАР «ШКОЛИ СОЦІАЛЬНОЇ МОБІЛІЗАЦІЇ»

24 лютого  пройшов останній, третій семінар в рамках проекту «Школа соціальної мобілізації. Створюємо та контролюємо зміни» для представників бюджетних установ та підприємств.

На заході зібрались: представники громадської організації «Відродження та розвиток»,заступник міського голови Олена Головкіна, а також небайдужі члени міської громади, які прагнуть покращити рівень життя своєю активною життєвою позицією.

Представникам  трудового та профспілкового активу розповіли про громадські організації, в тому числі й про нашу, їх роль та значення в суспільному житті.

Директор Донецького обласного ресурсного центру Надія Опалюк та на прикладі інших міст  розповіла про користь самоорганізації населення та взаємодію мешканців міста для покращення рівню життя своїх місцевих громад, а Олена Головкіна роз’яснила присутнім щодо питань створення ініціативних груп та алгоритму подальшого вирішення цими групами проблемних питань .

Наприкінці зустрічі пройшло обговорення  шляхів вирішення проблем нашої громади, а представники Школи соціальної мобілізації відповіли на питання жителів громади.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Другий цикл семінарів Ресурсного Центру

Новий рок розпочався для команди нашої організації з проведення другого циклу семінарів у громадах Донецької області в межах проєкту «Сучасний погляд на представницьку демократію: ОСНи Донеччини», за фінансовою підтримкою Міжнародний фонд “Відродження” та European Union in Ukraine.

Дізнайся більше »

Візит Ирини Миронової, виконавчої директорки ГО «Нуль відходів Львів» до Сіверської МТГ

Тренерка Ірина Миронова, виконавча директорка ГО “Нуль Відходів Львів” завітала до Сіверської МТГ для проведення дводеннего тренінгу і зустрічі з мешканцями в межах нашого проєкту з метою втілення Концепції Нуль Відходів Стратегії громади

Дізнайся більше »

Крокуємо Стратегією розвитку

Ми починаємо новий проєкт «Крокуємо Стратегією розвитку і розробляємо «Концепцію Нуль відходів» в Сіверської громаді» з метою впровадження Стратегії розвитку Сіверської МТГ та популяризації європейських підходів до вирішення питання поводження із твердими побутовими відходами (ТПВ)

Дізнайся більше »

Стратегія Сіверської ОТГ до 2027 року

Наявність обґрунтованого розділу щодо захисту довкілля в Стратегії розвитку Сіверської громади до 2027 року та міської бюджетної програми дозволить побудувати більш якісну комунікацію з донорами, обласними та державними фондами для вирішення проблем.

Дізнайся більше »

Місцева екологічна конференція “Сіверська еко громада 2027”

26 жовтня відбулась Місцева екологічна конференція «Сіверська еко громада 2027 –перспективи розвитку громади та забезпечення сталого управління природними ресурсами», на якої були підведені підсумки річного напрацювання та розробки Стратегії розвитку Сіверської МТГ.

Дізнайся більше »