ГО "АВТР"

ьщи

ПРОЙШОВ ТРЕТІЙ СЕМІНАР «ШКОЛИ СОЦІАЛЬНОЇ МОБІЛІЗАЦІЇ»

24 лютого  пройшов останній, третій семінар в рамках проекту «Школа соціальної мобілізації. Створюємо та контролюємо зміни» для представників бюджетних установ та підприємств.

На заході зібрались: представники громадської організації «Відродження та розвиток»,заступник міського голови Олена Головкіна, а також небайдужі члени міської громади, які прагнуть покращити рівень життя своєю активною життєвою позицією.

Представникам  трудового та профспілкового активу розповіли про громадські організації, в тому числі й про нашу, їх роль та значення в суспільному житті.

Директор Донецького обласного ресурсного центру Надія Опалюк та на прикладі інших міст  розповіла про користь самоорганізації населення та взаємодію мешканців міста для покращення рівню життя своїх місцевих громад, а Олена Головкіна роз’яснила присутнім щодо питань створення ініціативних груп та алгоритму подальшого вирішення цими групами проблемних питань .

Наприкінці зустрічі пройшло обговорення  шляхів вирішення проблем нашої громади, а представники Школи соціальної мобілізації відповіли на питання жителів громади.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Центр допомоги переселенцям

Інформаційна –консультаційна допомога, співпраця з гуманітарними міжнародними місіями та фондами, допомога в працевлаштуванні, відновлення та створення бізнесу для ВПО. Запрацював в листопаді 2014 року за

Дізнайся більше »

Проєкт: “Експертна допомога Сіверській ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля” “

Проєкт «Експертна допомога громаді Сіверської ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в

Дізнайся більше »