ГО "АВТР"

inf

НОВИНИ ГУМАНИТАРНІХ ОРГАНІЗАЦІЙ: ДІТИ ТА ВІЙНА, СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА

Конфлікт в Україні має глибокий вплив на життя 580 тис дітей, які мешкають на непідконтрольних уряду України територіях, а також тих, хто знаходиться біля лінії фронту на сході країни. Серед них, 200 тис. – один з трьох дітей – потребують психологічної допомоги.

 

Новини гуманитарніх організацій: діти та війна, соціально-психологічна допомога

 

В Україні було зареєстровано більш ніж 215 тис внутрішньо переміщених дітей. Щонайменше одна із п’яти шкіл була зруйнована або пошкоджена. Минулого року більше ніж 20 дітей було вбито та 40 дітей отримали поранення, у тому числі 28 дітей були поранені або загинули через міни або вибухові предмети.

 

Новини гуманитарніх організацій: діти та війна, соціально-психологічна допомога

 

Згідно з даними Плану гуманітарного реагування (OCHA, 2016) все більше дітей не відвідують школу в районах уздовж «лінії розмежування» та у місцях великого скупчення ВПО. Станом на жовтень 2015 року рівень відвідуваності шкіл впав на 9% у порівнянні з докризовими показниками, коли він становив 99%. – Атестати про повну середню освіту майже 180 тис школярів на НПУТ (непідконтрольні Україні території) не визнані вищими учбовими закладами України. – У Донецькій та Луганській області лише 58% дітей відвідують дошкільні навчальні заклади.

 

Для того, щоб завантажити анімації, відео і фото, перейдіть за посиланням:

http://uni.cf/1GHuyfW

 

 

Про ЮНІСЕФ: Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) працює над покращенням життя дітей та сімей на всій території України з 1997 року. ЮНІСЕФ є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Фонд працює у понад 190 країнах світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. Програми Фонду фінансуються з добровільних внесків фізичних осіб, компаній, закладів та урядів.

 

Більше інформації: www.unicef.org.ua .

Приєднуйтесь до нас у Twitter,Facebook та ВКонтакте.

# Дивіться “Гуманітарна допомога дітям у 2016” (Humanitarian Action for Children 2016) за посиланням: http://www.unicef.org/appeals/ukraine.html

Для більш детальної інформації про реагування ЮНІСЕФ на надзвичайну ситуацію в Україні перейдіть за посиланням: http://www.unicef.org/ukraine/children_26253.html

За додатковою інформацією звертайтесь до:

Крістоф Буліерак, ЮНІСЕФ Женева, +41 79 963 9244, cboulierac@unicef.org

Крістен Елсбі,ЮНІСЕФ Женева, +41 79 938 8273, kelsby@unicef.org

Найва Меккі, ЮНІСЕФ Нью-Йорк, +1 917 209 1804, nmekki@unicef.org

Вероніка Ващенко, ЮНІСЕФ Київ, +38 044 254 2439, vvashchenko@unicef.org 

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Другий цикл семінарів Ресурсного Центру

Новий рок розпочався для команди нашої організації з проведення другого циклу семінарів у громадах Донецької області в межах проєкту «Сучасний погляд на представницьку демократію: ОСНи Донеччини», за фінансовою підтримкою Міжнародний фонд “Відродження” та European Union in Ukraine.

Дізнайся більше »

Візит Ирини Миронової, виконавчої директорки ГО «Нуль відходів Львів» до Сіверської МТГ

Тренерка Ірина Миронова, виконавча директорка ГО “Нуль Відходів Львів” завітала до Сіверської МТГ для проведення дводеннего тренінгу і зустрічі з мешканцями в межах нашого проєкту з метою втілення Концепції Нуль Відходів Стратегії громади

Дізнайся більше »

Крокуємо Стратегією розвитку

Ми починаємо новий проєкт «Крокуємо Стратегією розвитку і розробляємо «Концепцію Нуль відходів» в Сіверської громаді» з метою впровадження Стратегії розвитку Сіверської МТГ та популяризації європейських підходів до вирішення питання поводження із твердими побутовими відходами (ТПВ)

Дізнайся більше »

Стратегія Сіверської ОТГ до 2027 року

Наявність обґрунтованого розділу щодо захисту довкілля в Стратегії розвитку Сіверської громади до 2027 року та міської бюджетної програми дозволить побудувати більш якісну комунікацію з донорами, обласними та державними фондами для вирішення проблем.

Дізнайся більше »

Місцева екологічна конференція “Сіверська еко громада 2027”

26 жовтня відбулась Місцева екологічна конференція «Сіверська еко громада 2027 –перспективи розвитку громади та забезпечення сталого управління природними ресурсами», на якої були підведені підсумки річного напрацювання та розробки Стратегії розвитку Сіверської МТГ.

Дізнайся більше »