ГО "АВТР"

inf

НОВИНИ ГУМАНИТАРНІХ ОРГАНІЗАЦІЙ: ДІТИ ТА ВІЙНА, СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА

Конфлікт в Україні має глибокий вплив на життя 580 тис дітей, які мешкають на непідконтрольних уряду України територіях, а також тих, хто знаходиться біля лінії фронту на сході країни. Серед них, 200 тис. – один з трьох дітей – потребують психологічної допомоги.

 

Новини гуманитарніх організацій: діти та війна, соціально-психологічна допомога

 

В Україні було зареєстровано більш ніж 215 тис внутрішньо переміщених дітей. Щонайменше одна із п’яти шкіл була зруйнована або пошкоджена. Минулого року більше ніж 20 дітей було вбито та 40 дітей отримали поранення, у тому числі 28 дітей були поранені або загинули через міни або вибухові предмети.

 

Новини гуманитарніх організацій: діти та війна, соціально-психологічна допомога

 

Згідно з даними Плану гуманітарного реагування (OCHA, 2016) все більше дітей не відвідують школу в районах уздовж «лінії розмежування» та у місцях великого скупчення ВПО. Станом на жовтень 2015 року рівень відвідуваності шкіл впав на 9% у порівнянні з докризовими показниками, коли він становив 99%. – Атестати про повну середню освіту майже 180 тис школярів на НПУТ (непідконтрольні Україні території) не визнані вищими учбовими закладами України. – У Донецькій та Луганській області лише 58% дітей відвідують дошкільні навчальні заклади.

 

Для того, щоб завантажити анімації, відео і фото, перейдіть за посиланням:

http://uni.cf/1GHuyfW

 

 

Про ЮНІСЕФ: Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) працює над покращенням життя дітей та сімей на всій території України з 1997 року. ЮНІСЕФ є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Фонд працює у понад 190 країнах світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. Програми Фонду фінансуються з добровільних внесків фізичних осіб, компаній, закладів та урядів.

 

Більше інформації: www.unicef.org.ua .

Приєднуйтесь до нас у Twitter,Facebook та ВКонтакте.

# Дивіться “Гуманітарна допомога дітям у 2016” (Humanitarian Action for Children 2016) за посиланням: http://www.unicef.org/appeals/ukraine.html

Для більш детальної інформації про реагування ЮНІСЕФ на надзвичайну ситуацію в Україні перейдіть за посиланням: http://www.unicef.org/ukraine/children_26253.html

За додатковою інформацією звертайтесь до:

Крістоф Буліерак, ЮНІСЕФ Женева, +41 79 963 9244, cboulierac@unicef.org

Крістен Елсбі,ЮНІСЕФ Женева, +41 79 938 8273, kelsby@unicef.org

Найва Меккі, ЮНІСЕФ Нью-Йорк, +1 917 209 1804, nmekki@unicef.org

Вероніка Ващенко, ЮНІСЕФ Київ, +38 044 254 2439, vvashchenko@unicef.org 

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »