ГО "АВТР"

mitg

18 ЛЮТОГО ГРОМАДСЬКІ ДІЯЧІ З 16 РЕГІОНІВ ЗІБРАЛИСЯ ПІД СТІНАМИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ НА АКЦІЮ “ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ = САМООРГАНІЗАЦІЯ”.

18 лютого громадські діячі з 16 регіонів зібралися під стінами Верховної Ради України на акцію “Децентралізація = самоорганізація”.

 

18 лютого громадські діячі з 16 регіонів зібралися під стінами Верховної Ради України на акцію “Децентралізація = самоорганізація”.

 

Вони закликали народних депутатів дати “головну дорогу” самоорганізації та проголосувати за законопроекти «Про органи самоорганізації населення» – нова редакція (№2466) та «Про загальні збори (конференції) членів територіальної громади за місцем проживання» (№2467) які були  внесені у порядок денний сесії парламенту. Ці законопроекти дозволяють звичайним людям брати участь у місцевому самоврядуваннні та розвитку громад.

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман запропонував проголосувати за законопроект №2466 «Про органи самоорганізації населення» за скороченою процедурою. “Це важливий, підготовлений громадянським  суспільством закон”, – зазначив він.

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Центр допомоги переселенцям

Інформаційна –консультаційна допомога, співпраця з гуманітарними міжнародними місіями та фондами, допомога в працевлаштуванні, відновлення та створення бізнесу для ВПО. Запрацював в листопаді 2014 року за

Дізнайся більше »

Проєкт: “Експертна допомога Сіверській ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля” “

Проєкт «Експертна допомога громаді Сіверської ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в

Дізнайся більше »