ГО "АВТР"

kvdud

АКТИВІСТИ ГО «АСОЦІАЦІЯ «ВІДРОДЖЕННЯ ТА РОЗВИТОК» ПРОДОВЖУЮТЬ ВИВЧАТИ НОВІ НАПРЯМКИ РОБОТИ . СВОЇМИ ВРАЖЕННЯМИ ПОДІЛИЛАСЬ ДУДНИК ЛІЛІЯ.

Активісти ГО «Асоціація «Відродження та розвиток» продовжують вивчати нові напрямки роботи . Своїми враженнями поділилась Дудник Лілія.

 

11 та 12 лютого 2016 року в місті Святогірськ проходив тренінг «Адвокасі: від ідеї до реалізації мрій», в якому я приймала участь. Тренінг проходить у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив». Він впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництво в Україні. Загальноукраїнське адміністрування проекту здійснює ГО Центр «Жіночі перспективи».

Активісти ГО «Асоціація «Відродження та розвиток» продовжують вивчати нові напрямки роботи . Своїми враженнями поділилась Дудник Лілія.

Тренінг почався з виступу Світлани Ткаченко (на фото),яка є членом ДОО Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України», яка в свою чергу є організатором даного проекту. В своєму виступі Світлана ознайомила нас з проектом та тренером семінару, яку звуть Тетяна Дурнєва. Після цього відбулося знайомство учасників тренінг: кожен назвав своє ім’я та місто, яке він представляє. Після кожен із учасників запропонував тему,яку він хоче розглянути в рамках тренінгу. Далі методом «Радар» із 15 тем було обрано 4 найважливіші,а саме:

 

1.Робочі місця для внутрішньо переміщених осіб

2. Зелене майбутнє

3. Житло для внутрішньо переміщених осіб

4. Масове просвітництво

 

Далі розпочалася лекція щодо визначення поняття  та методів проведення адвокасі.Але Тетяна зазначила, що в українських реаліях неможливо досягнути успіху,користуючись якоюсь конкретно налагодженою схемою. Тому вона розкрила деякі «секрети успіху»

1. Для успішної адвокаційної кампанії потрібний усвідомлений особистий інтерес тих, хто іі проводить

2. Варто зробити зусилля і обрати спочатку одну, конкретну тему

3. Спільні інтереси призводять до об’єднання зусиль  влади та громади

4. Чиновники теж люди

5. Для зміни системи потрібна зміна свідомості ії ключових елементів

6. Кожній важливій інформації свій час та своє місто

7. Використовуйте творчий підхід

Активісти ГО «Асоціація «Відродження та розвиток» продовжують вивчати нові напрямки роботи . Своїми враженнями поділилась Дудник Лілія.

 

Далі Тетяна навила приклад успішних адвокаційних кампаній, які провела Всеукраїнська громадська організація «Комітет виборців України». Після цього почалася практична частина. Усі учасники тренінгу розподілилися на чотири групи, кожен вибрав по одній темі та спробував визначити зацікавлених сторін даної вибраної проблеми. Прості, на перший погляд речі, виявились дуже складними та непередбачуваними. Адже розпочинаючи адвокаційну кампанію треба продумати досконало кожний елемент, кожне слово, кожну дію.

Зробивши практичне завдання, отримавши деякий досвід та зробивши роботу над помилками…… закінчився перший день тренінгу.

Активісти ГО «Асоціація «Відродження та розвиток» продовжують вивчати нові напрямки роботи . Своїми враженнями поділилась Дудник Лілія.

Другий день розпочався з вивчення поняття інформаційного запиту. Кожен з учасників спробував написати свій інформаційний запит, а Тетяна допомагала та вказувала на помилки.

Далі було вивчення поняття петиція та на практичному занятті, попередньо розподілившись на групи, ми спробували визначити які етапи треба пройти, щоб петиція мала успіх.

По закінченню тренінгу я здобула досвід, який знадобиться мені в подальшій практиці.

Лілія Дудник

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Другий цикл семінарів Ресурсного Центру

Новий рок розпочався для команди нашої організації з проведення другого циклу семінарів у громадах Донецької області в межах проєкту «Сучасний погляд на представницьку демократію: ОСНи Донеччини», за фінансовою підтримкою Міжнародний фонд “Відродження” та European Union in Ukraine.

Дізнайся більше »

Візит Ирини Миронової, виконавчої директорки ГО «Нуль відходів Львів» до Сіверської МТГ

Тренерка Ірина Миронова, виконавча директорка ГО “Нуль Відходів Львів” завітала до Сіверської МТГ для проведення дводеннего тренінгу і зустрічі з мешканцями в межах нашого проєкту з метою втілення Концепції Нуль Відходів Стратегії громади

Дізнайся більше »

Крокуємо Стратегією розвитку

Ми починаємо новий проєкт «Крокуємо Стратегією розвитку і розробляємо «Концепцію Нуль відходів» в Сіверської громаді» з метою впровадження Стратегії розвитку Сіверської МТГ та популяризації європейських підходів до вирішення питання поводження із твердими побутовими відходами (ТПВ)

Дізнайся більше »

Стратегія Сіверської ОТГ до 2027 року

Наявність обґрунтованого розділу щодо захисту довкілля в Стратегії розвитку Сіверської громади до 2027 року та міської бюджетної програми дозволить побудувати більш якісну комунікацію з донорами, обласними та державними фондами для вирішення проблем.

Дізнайся більше »

Місцева екологічна конференція “Сіверська еко громада 2027”

26 жовтня відбулась Місцева екологічна конференція «Сіверська еко громада 2027 –перспективи розвитку громади та забезпечення сталого управління природними ресурсами», на якої були підведені підсумки річного напрацювання та розробки Стратегії розвитку Сіверської МТГ.

Дізнайся більше »