ГО "АВТР"

kvdud

АКТИВІСТИ ГО «АСОЦІАЦІЯ «ВІДРОДЖЕННЯ ТА РОЗВИТОК» ПРОДОВЖУЮТЬ ВИВЧАТИ НОВІ НАПРЯМКИ РОБОТИ . СВОЇМИ ВРАЖЕННЯМИ ПОДІЛИЛАСЬ ДУДНИК ЛІЛІЯ.

Активісти ГО «Асоціація «Відродження та розвиток» продовжують вивчати нові напрямки роботи . Своїми враженнями поділилась Дудник Лілія.

 

11 та 12 лютого 2016 року в місті Святогірськ проходив тренінг «Адвокасі: від ідеї до реалізації мрій», в якому я приймала участь. Тренінг проходить у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив». Він впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництво в Україні. Загальноукраїнське адміністрування проекту здійснює ГО Центр «Жіночі перспективи».

Активісти ГО «Асоціація «Відродження та розвиток» продовжують вивчати нові напрямки роботи . Своїми враженнями поділилась Дудник Лілія.

Тренінг почався з виступу Світлани Ткаченко (на фото),яка є членом ДОО Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України», яка в свою чергу є організатором даного проекту. В своєму виступі Світлана ознайомила нас з проектом та тренером семінару, яку звуть Тетяна Дурнєва. Після цього відбулося знайомство учасників тренінг: кожен назвав своє ім’я та місто, яке він представляє. Після кожен із учасників запропонував тему,яку він хоче розглянути в рамках тренінгу. Далі методом «Радар» із 15 тем було обрано 4 найважливіші,а саме:

 

1.Робочі місця для внутрішньо переміщених осіб

2. Зелене майбутнє

3. Житло для внутрішньо переміщених осіб

4. Масове просвітництво

 

Далі розпочалася лекція щодо визначення поняття  та методів проведення адвокасі.Але Тетяна зазначила, що в українських реаліях неможливо досягнути успіху,користуючись якоюсь конкретно налагодженою схемою. Тому вона розкрила деякі «секрети успіху»

1. Для успішної адвокаційної кампанії потрібний усвідомлений особистий інтерес тих, хто іі проводить

2. Варто зробити зусилля і обрати спочатку одну, конкретну тему

3. Спільні інтереси призводять до об’єднання зусиль  влади та громади

4. Чиновники теж люди

5. Для зміни системи потрібна зміна свідомості ії ключових елементів

6. Кожній важливій інформації свій час та своє місто

7. Використовуйте творчий підхід

Активісти ГО «Асоціація «Відродження та розвиток» продовжують вивчати нові напрямки роботи . Своїми враженнями поділилась Дудник Лілія.

 

Далі Тетяна навила приклад успішних адвокаційних кампаній, які провела Всеукраїнська громадська організація «Комітет виборців України». Після цього почалася практична частина. Усі учасники тренінгу розподілилися на чотири групи, кожен вибрав по одній темі та спробував визначити зацікавлених сторін даної вибраної проблеми. Прості, на перший погляд речі, виявились дуже складними та непередбачуваними. Адже розпочинаючи адвокаційну кампанію треба продумати досконало кожний елемент, кожне слово, кожну дію.

Зробивши практичне завдання, отримавши деякий досвід та зробивши роботу над помилками…… закінчився перший день тренінгу.

Активісти ГО «Асоціація «Відродження та розвиток» продовжують вивчати нові напрямки роботи . Своїми враженнями поділилась Дудник Лілія.

Другий день розпочався з вивчення поняття інформаційного запиту. Кожен з учасників спробував написати свій інформаційний запит, а Тетяна допомагала та вказувала на помилки.

Далі було вивчення поняття петиція та на практичному занятті, попередньо розподілившись на групи, ми спробували визначити які етапи треба пройти, щоб петиція мала успіх.

По закінченню тренінгу я здобула досвід, який знадобиться мені в подальшій практиці.

Лілія Дудник

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Наші новини

Громадські слухання для обговорення Стратегіїї розвитку Сіверської ОТГ

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу у форматі громадських слухань була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

Дізнайся більше »