ГО "АВТР"

Наша організація створена 12.07.2011 року, в місті Горлівка Донецької області, з 2014 року знаходиться в місті Бахмут, активно працює в Бахмутському районі. За 10 років реалізовано більш 30 проєктів та ініціатив. 

Організація з’явилась з ініціативи активних підприємців міста Горлівка, з метою навести лад в місті, в мікрорайонах міста, запровадити нові традиції, популяризувати соціально відповідальний бізнес та підтримати ініціативи мешканців по благоустрою, створенню дитячих та спортивних майданчиків. З початку в осені 2010 активом було запроваджено створення Ради підприємців міста Горлівка та почата робота по створенню «Міського центра підтримки підприємництва».

Діяльність по активізації мешканців перетворилась в активну співпрацю з органами самоорганізації населення мікрорайонів, наша команда зрозуміла, що бізнес це не єдиний партнер який може допомогти розвивати місто та громаду.

На жаль події 2014 року змінили все в нашому житті. Але наша доля не відміна від долі рідної держави Україна. Після різних подій оновлена команда згуртувалась в місті Артемівськ (тепер Бахмут), та почала з самоорганізації себе, інших переселенців, та пошуку рішень, як жити далі.

Початок роботи в м. Бахмут стало новим повштовхом для розвитку організації. Для нас це місто стало близьким та рідним. За цей час ми пережили багато подій, які дали нам можливість отримати корисний досвід і стати більш обізнаними.

Наша молода, але амбіційна команда, повна сил та натхнення допомагати громадам Донецької області і сприяти корисним змінам в суспільстві. Ми впевнені, що найкорисніший та найефективніший шлях до розбудови нашої країни – це зміни в кожному з нас. Коли суспільство почне самостійно об’єднуватися для подолання невеликих проблем – усі інші проблеми ми подолаємо з високо піднятою головою та зробимо Україну великою державою.

Ми щиро вдячні всім нашим партнерам, які підтримували нас, наші ідеї, ініціативи та надавали можливість втілювати їх в життя.