01 мар 2016

Пройшов третій семінар «Школи соціальної мобілізації»

  24 лютого  пройшов останній, третій семінар в рамках проекту «Школа соціальної мобілізації. Створюємо та контролюємо зміни» для представників бюджетних установ та підприємств.

  На заході зібрались: представники громадської організації «Відродження та розвиток»,заступник міського голови Олена Головкіна, а також небайдужі члени міської громади, які прагнуть покращити рівень життя своєю активною життєвою позицією.

  Представникам  трудового та профспілкового активу розповіли про громадські організації, в тому числі й про нашу, їх роль та значення в суспільному житті.

  Директор Донецького обласного ресурсного центру Надія Опалюк та на прикладі інших міст  розповіла про користь самоорганізації населення та взаємодію мешканців міста для покращення рівню життя своїх місцевих громад, а Олена Головкіна роз’яснила присутнім щодо питань створення ініціативних груп та алгоритму подальшого вирішення цими групами проблемних питань .

  Наприкінці зустрічі пройшло обговорення  шляхів вирішення проблем нашої громади, а представники Школи соціальної мобілізації відповіли на питання жителів громади.