30 авг 2017

Результат "Конкурс Ідей" в Бахмуті

Категория: Новости

До нас надійшло 15 заявок, з яких ми відібрали трьх переможців, які підходять за усіма вимогами і будуть профінансовані для реалізації своїх ідей.

 

Переможці конкурсу:

1. С. Звановка - «Нова громада – нові можливості!».

Реалізується ГО "Чарівні Руни".

Головна ціль проекту: Виявлення точок розвитку громади, через аналіз проблем та розробка Стратегії розвитку в Званівськії ОТГ.

 

2. М. Часів Яр - Проект "Прозорі та ефективні бюджети місцевих рад та ОТГ".

Реалізується ГО «Місцевий Розвиток Громад».

Головна ціль проекту: забезпечення участі ВПО та мешканців громад міст, сіл та селищ, ОТГ в бюджетному процесі та запровадження сучасних, ефективних процедур формування, використання та звітування за публічні фінанси громади. Формування досвідченого депутатського корпусу.

 

3. М. Сіверск - Проект "Створення громадського навчального центру для мешканців ОТГ, для використання інструментів сучасної неформальної освіти".

Реалізується ГО «Для людей».

Головна ціль проекту: об’єднати активних мешканців громади для подальшої реалізації спільних інтересів;

- Підвищити свої навички шляхом навчання та обмін досвіду з різних тематик;

- Створення та подальший розвиток громадського навчального центру як інноваційної платформ на базі ГО

 

Команда ГО "АВТР" вітає з перемогою та бажає успіху переможцям!

 

Проект “Громадський пояс Донбасу” реалізовується Західноукраїнським ресурсним центром (надалі ЗУРЦ) у партнерстві із Центром Громадської Адвокатури та Товариством Лева за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

HaroldGoaro
  • 29 октября 2019
Приветствую, фрилансом называется свободная работа Подбор биржи следует делать основываясь на том, чем вы собираетесь заниматься. Вот здесь фриланс без вложений - лучшая биржа Кворк Желаю удачи и хороших заработков!!!