26 фев 2016

Відбувся форум місцевого розвитку в рамках Проекту ЄС / ПРООН "Місцевий розвиток орієнтований на громаду"

Категория: Новости

 

Відбувся форум місцевого розвитку в рамках Проекту ЄС / ПРООН "Місцевий розвиток орієнтований на громаду"

 

   Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» є спільною ініціативою Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН, спрямованої на створення сприятливого середовища для тривалого сталого розвитку на місцевому рівні шляхом заохочення місцевого самоврядування та ініціатив, орієнтованих на громади по всій Україні.

   Усього подано 34 проекти, 25 з яких стали переможцями відбору конкурсних проектів.В 2015 році у місті Бахмуті реалізовано 17 проектів, які подали заявку на участь в конкурсі, обов'язковою вимогою в якому було створення ОСББ.

Відбувся форум місцевого розвитку в рамках Проекту ЄС / ПРООН "Місцевий розвиток орієнтований на громаду"

 

   Сьогодні, відбувся  форум місцевого розвитку в рамках Проекту ЄС / ПРООН "Місцевий розвиток орієнтований на громаду-3", на якому були присутні: обласний координатор проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Неллі Дашковець, голова Артемівської міської ради Олексій Рева,  заступник міського голови Олена Головкіна, начальник відділу з обліку та розподілу житла Артемівської міської ради Оксана Соколовська, директор КП "Керуюча компанія житлово-комунальних послуг" Олександр Бондарєв та голови ОСББ міста .

   В ході зустрічі були обговорені результати робіт, які виконані у 2015 році та перспективні плани на 2016 рік.

Партнери-учасники проекту виступили з доповідями, у яких представили результати виконання програми.

За адресами Сибірцева 19 і Ціолковського 27 проведено капітальний ремонт вікон в під'їздах будинку, Сибірцева 188 - ремонт систем опалення та водопостачання і каналізації, за адресами Чехова 8 і Горького 51 проведено капітальний ремонт і заміна вікон на металопластикові в під'їздах.

    У будинках за адресами 60 років утворення СРСР 9, Ювілейна 22 і Ювілейна 36 проведено повний капітальний ремонт будинків, міжпанельних швів і цоколя, а за адресою Ювілейна 67 реалізований проект з капітального ремонту пасажирського ліфта, монтажу платформового підйомника для інвалідів та облаштування пандуса.

Міський голова Олексій Рева зазначив, що мешканцям громади слід активізовуватися, створювати ОСББ та активно приймати участь у програмі.

    В рамках обговорення партнерства та співпраці ОСББ, міської ради та ПРООН, для інтеграції планів громад на вищий рівень планування в регіоні, Неллі Дашковець було запропоновано створення асоціацій ОСББ у місті Бахмут, яку підтримали голови ОСББ та, у подальшому, домовилися вивчити алгоритм створення асоціацій та впровадити його у місті.

Цитата
HaroldAlele
  • 8 марта 2019 Пользователь offline
. . , . [url=https://nadezhnaya-santehnika.ru/] ..[/url]
Цитата
Shawnabavy
  • 23 марта 2019
The fact is, if I'm cynical, Zuzak would have had no real means to keep his readers reading without this kind of cookie to entice the reader on. The narrative plods, is more biographical of accounts that action/adventure/thriller, and the problem a lot of us have had in sticking through with it is largely, I believe, down to a distinct lack of anything big or attention grabbing. 1. Sites infected with Viruses - Unfortunately, this is a very common problem at tab sites. It raises the question: "What is Zuzak doing here?" since the story is supposed to be leading us toward a meeting with Liesel, but instead we're discussing the finer definitions of the colour white. Well I'm here to tell you that it is. To tell us more stuff that Liesel or anyone in Molching would otherwise know. Let them know you that going back and forth for the holidays between two families is tough, and it creates a lot of stress for everyone. Visit site: http://v.ht/yKLc http://v.ht/pj1I http://v.ht/xDab http://v.ht/fUL0 http://v.ht/RmvB http://v.ht/CDcy
Цитата
Amandatrope
  • 10 июня 2020

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:*
Комментарий:
Введите код: *