25 сен 2020

"#СіверськСмартГромада: крок до Е-рішень та ІКТ для Громадської платформи"

У вересні ми закінчили перший етап нашого проєкту "#СіверськСмартГромада: крок до Е-рішень та ІКТ для Громадської платформи" підчас якого ми разом:
10004;65039; обговорювали ідеї для офіційного сайту громади разом з більш ніж 100 особами
10004;65039; розробили спеціальний лист бажань щодо наповнення і функціоналу сайту
10004;65039; декілька десятків осіб прийняли участь в онлайн-курсі "Смарт Громада" і отримали сертифікати


 


11 дек 2019

«Майстерня доброго врядування – прозорість та відкритість. Електронне врядування для контролю бюджету громади – це можливо» »

В Солідарі розбиралися с бюджетними процесами. Як долучити громаду? Зробити складню інформацію зрозумілою та простою. Вивчали успішні кейси громад які вже не один рік користуються бюджетом участі. Експерт Тетяна Кирилова на прикладах громад Луганщини помогла розібратись з різними системами відбору конкурсних ідей для фінансування з бюджету участі.
Семінар проводився в рамках реалізації проекту "«Майстерня доброго врядування – прозорість та відкритість. Електронне врядування для контролю бюджету громади – це можливо» », що підтримано ПРОГРАМОЮ ООН ІЗ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗБУДОВИ МИРУ. КОМПОНЕНТ ІІ: МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ ТА РЕФОРМА З ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ., 11 грудня 2019 року в ДК Соледарської місцевої ради відбувся семінар «Бюджетні процеси, моніторинг та громадський контроль» на якому учасники змогли отримати необхідні знання та інструменти для аналізу належного використання публічних фінансів та проведення громадського контролю за формуванням та реалізацією місцевого бюджету.
27 июл 2018

Стартовал проект "День Двора" в г. Бахмут

За окном в полном разгаре проходит лето Отличное солнечное настроение радует и порой иногда расслабляет
Но, лето - это также отличная возможность поработать пользуясь летним настроением и приятной погодой

В рамках Центра развития ОСМД г.Бахмут (о нем более детально расскажем позже) команда ГО "Асоціація "Відродження та розвиток"запускает новый, культурный проект для ОСМД - "День Двора"

В рамках проекта мы организуем для 8 ОСМД города Бахмут культурное мероприятия "День Двора" с целью подружить совладельцев квартир, объединить их для решения поточных проблем в своем доме и самое главное провести незабываемый праздник с соседями! 

Вас ждут креативные конкурсы, праздничный стол, детская программа, фотозона и конечно же живая музыка Да, да - целый концерт и только для Вашего ОСМД!

Стартовал проект "День Двора" в г. Бахмут

По всем вопросам обращайтесь в нашу группу и конечно подписывайтесь!

18 июн 2018

В Бахмуті пройшов І-й Регіональний форум ОСББ в Донецькій області

Днями в м. Бахмут в рамках проекту «ОСББ в м. Бахмут: навчатись, змінюватись діяти» що був реалізований в рамках співпраці з Проектом «Зміцнення громадської довіри» - UCBI II, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID пройшов -  І-й регіональний форум ОСББ “Енергоефективність, як результат успішного діалогу на локальному та національному рівні”.

В Бахмуті пройшов І-й Регіональний форум ОСББ в Донецькій області

 

 

23 май 2018

В Донецкой области прошел круглый стол на тему "Реформа образования в населенных пунктах Донецкой области: преимущества и препятствия"

 23 марта в офисе Общественной организации "Ассоциация "Возрождение и развитие" в г. Бахмут прошел круглый стол на тему "Реформа образования в населенных пунктах Донецкой области: преимущества и препятствия" в рамках проекта "Периферия. Перезагрузка. Процветание" при финансовой поддержке Міжнародний фонд "Відродження".

В Донецкой области прошел круглый стол на тему "Реформа образования в населенных пунктах Донецкой области: преимущества и препятствия"

17 май 2018

I-й регіональний форум ОСББ в м. Бахмут

16 червня 2018 року у м. Бахмут ГО "Асоціація "Відродження та розвиток” організовує значну подію року у сфері енергоефективності -  І регіональний форум ОСББ "Енергоефективність, як результат успішного діалогу на локальному та національному рівні”.

I-й регіональний форум ОСББ в м. Бахмут

12 фев 2018

В Бахмуті стартує проект для ОСББ по енергоефективності

Минулого тижня, в приміщенні Молодіжного центру FreeDOM HUB, відбулася прес-конференція з приводу старту нового проекту «ОСББ в м.Бахмут: навчатись, змінюватись, діяти». Головною метою проекту - є підвищення обізнаності з питань енергоефективності серед голів ОСББ, як вони пов’язані з реформою ЖКГ, що впроваджується на Україні та мотивувати голів подаватися на програму «Теплі кредити».

30 авг 2017

Результат "Конкурс Ідей" в Бахмуті

Закінчився "Конкурс Ідей" в Бахмуті від ГО "Асоціація "Відродження та розвиток" в рамках проекту "Громадський пояс Донбасу".

Дякую усім хто приймав участь! З результатами конкурсу, переможцями та їх ідеями можете ознайомитися нажче. 

>> <<