О нас

Громадська організація Асоціація «Відродження та розвиток» (ГО «АВТР») - це вже сім років безперервного служіння громадському суспільству української Донеччини.
 
Громадська організація «АВТР» була зареєстрована головним управлінням юстиції у м. Горлівка ще в липні 2011 року. Але вже п'ятий рік команда ГО «АВТР» перебуває у місті Бахмут через події на сході України. Для нас це місто стало близьким та рідним і саме з нього починається наша нова історія.
 
За цей час ми пережили багато подій: як гарних, так і не дуже. Але всі події зробили нас тільки досвідченішими та обізнаними. Наша молода, але амбіційна команда, повна сил та натхнення допомагати громаді Бахмутщини та Донецької області, робити корисні зміни в суспільстві.

Ми впевнені, що найкорисніший та найефективніший шлях до розбудови нашої країни – це зміни в кожному з нас. Коли суспільство почне самостійно об’єднуватися для подолання невеликих проблем - усі інші проблеми ми подолаємо з високо піднятою головою та зробимо Україну великою державою.

Ми щиро вдячні всім нашим партнерам, які підтримували нас, наші ідеї, ініціативи та надавали можливість втілювати їх в життя. У нас з’явилися нові друзі, знайомі, партнери та колеги, яких ми цінуємо і сподіваємось на подальшу співпрацю. Ми абсолютно впевнені що тільки зміни в кожній людині, які вона сама започаткує та впровадить в своє життя, дозволять зробити нашу державу розвинутою та сучасною. Для цього ми готові працювати, надавати приклад та вчитись самі!
Без регистрации Скачать игры 2013 бесплатные dle шаблоны и hd фильмы смотреть