ГО "АВТР"

кщяке

ОБГОВОРЕННЯ СОЦІАЛЬНОГО ПРОЕКТУ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ АРТЕМІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

9 лютого 2016 року у Міському Народному домі відбулось обговорення Соціального проекту розвитку території Артемівської міської ради.

 

На зустрічі були присутні заступники міського голови, керівники управлінь та відділів міської ради, представники органів самоорганізації населення, служби міста та жителі громади.

 

«11 років в нашому місті реалізується Соціальний проект, який є прикладом партнерства влади, бізнесу, мешканців місті та дозволяє не тільки вирішити питання покращення матеріально-технічної бази закладів соціальної сфери, а й підняти на більш високий рівень якість життя в нашому місті» – розпочав зустріч О.О.Рева, міський голова.

Перший заступник міського голови Тетяна Савченко доповіла, про підсумки виконання  Соціального проекту у минулому році та пріоритетних напрямках на 2016 рік.

В рамках обговорення соціального проекту перед членами громади виступила квартальна мікрорайону Кольорових металів, яка зазначила: «Тільки при взаємодії місцевої влади та  органів самоорганізації населення ми зможемо досягти високих результатів та підняти рівень свого життя на якісно новий рівень»

Поделиться этой новостью

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *